Treść opublikowana przez czechcu
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli jednak choroba..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzieliście to? http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Poznan-Bojka-kierowcow-na-trasie-VIDEO-00011551
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
wykręcasz ten korek a w środku będzie wentylek jak przy rowerze i jego wykręcasz właśnie czymś takim do wentylków (pytaj w rowerowym) wyleci trochę paliwa, później nakładasz wąż z opaską na ten gwint zew. i zakręcasz opaskę a reszta tak jak przy logach 3 bieg i do czerwonego musi trzymać 4 bary cały czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeżeli chodzi o "rudą" to wolę tą skubiego
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
jedź do pierwszego lepszego sklepu z pneumatyka i za manometr (do 6bar wystarczy) +2 metry węża pneumat. i 1x opaski zaciskowe średnica węża to najlepiej 10mm wewnątrz a jak nie to 8 lekko podgrzejesz i wchodzi. Mnie to wyszło jakieś 35zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko jest kwestią odpowiedniej motywacji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zbąszyń może być Mój syn mnie załamał "tata to tylko audi i audi a jak ja będę duży to sobie kupie C4 CACTUS" Chyba muszę z nim przeprowadzić męską rozmowę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakiś spot na koniec lata by się przydał może jakiś wyjazdowy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorry Panowie ale piękność na tym zdjęciu jest tylko jedna
-
1.8T BEX prośba o ocenę logów
jaki filtr paliwa kupiłeś?
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
najlepiej wejdź w grupę 032 na zimnym odpal auto i zobacz jakie będą wskazania
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
dziś zrobiłem logi z klimą i bez różnicy nie widzę u siebie http://vaglog.pl/log_231998.html pierwsze od góry bez drugie z klimą
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
wiem że nasze fury mają problem z osiągnięciem 14,4V i nawet w jednym aucie widziałem jakąś przeróbkę która to poprawia
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
duże zapotrzebowanie na prąd? a może agregat od klimy stawia duży opór mechaniczny? Dziś też zrobię logi na AC/OFF
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Widzę że grupowe u Dawida, polecam DP pasowało idealnie
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
Dzisiaj wsiadłem to miło się zaskoczyłem. Jeszcze muszę wywalić sondę tylko kata wywaliłeś i taka poprawa?
-
1.8T BEX prośba o ocenę logów
zobacz czy tip się nie zsunął z turbo bo u mnie wtedy było podobne przeładowanie
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
no cofanie na serii też za wysokie ale może wynikać z małej ilości pb. Sprawdzę moje logi na ile w 033 się poprawiło po wymianie pompy i dam znać Tylko ja wcześniej sprawdziłem ciśnienie na pompie i przy bucie spadało dość znacznie
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
dokładnie tak a co do filtra to nie wiem trzeba po numerach sprawdzic
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
U mnie chyba jeszcze oryginalny. to jak będziesz chciał zmienić to tylko na ori Jeżeli chodzi o braki paliwa to sprawdźcie ciśnienie manometrem u mnie spadało przy bucie o jakieś 0,5bar jak dobrze pamiętam Czasy wtrysków spadły ale i tak nadal cofanie zapłonu zostało więc przyczyna leży gdzie indziej
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
no jest za ubogo a jakie macie filtry paliwa?
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
Ja bym sondzie dał spokój chociaż jestem ciekaw rezultatów
-
Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?
ja chyba bym poszedł w kierunku sprawdzenia szczelności bo to mi jeszcze zostało
-
Proszę o analizę logów 1.8t bex
przepływka tylko bosch-a nic innego