Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czechcu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czechcu

  1. heh będzie ciekawie
  2. fazii... i o to cały czas mi chodzi trafna diagnoza
  3. dobrej nocy
  4. spoko rozumiemy ale i tak sprawdzę to przed spotem i naigram jakieś filmiki z prób
  5. jest jedna pozytywna sprawa tej "wymiany zdań" przynajmniej ożywiło się troszkę...
  6. ok jak już pisałem kilka postów wcześniej specjalnie dla Was to sprawdzę . Slo.. z chęcią zobaczę twojego BEX-a bo jest ich jak na lekarstwo i liczyłem na konstruktywną wymianę zdań a nie na kłótnię który lepiej rwie..
  7. no to mogę cię zapewnić slo że na 2 biegu załączy się ESP bez względu na warunki drogowe ale chyba będę musiał cię wziąć na przejażdżkę na spocie
  8. nie chodzi mi o mielenie tylko załączające się ESP Luboń mam kawałek autostrady koło siebie więc nie mam problemu ze znalezieniem miejsca pod igraszki
  9. ok ok ok... do zobaczenia na spocie
  10. dzięki za wsparcie bo już się czułem osaczony
  11. slo... pisałem że tracę na 4 na mokrym a jeżeli będę robił logi to na suchym nie uważam się za eksperta z super autem a tylko próbuję się czegoś dowiedzieć.. Nie wiem jak jest z twoim bex-em ale jak już pisałem wcześniej jutro to sprawdzę..
  12. CVT? nie wiem jestem laikiem jeszcze ale na mokrym tracę przyczepność na 4 biegu jutro wieczorkiem sprawdzę to dokładniej mam nadzieję że padać nie będzie i na tą chwilę nie będę obstawał przy swoim zdaniu (poprzedni właściciel zrobił kilka modyfikacji bo mam parę gratów od forge filtr K&N a czy jest wirus to nie wiem bo nie byłem na hamowni)
  13. jak zmieniam biegi przy 4-5 tys. to zrywa nie wiem jak będzie gdy wcisnę od 1,5 na 3 biegu maxa ale specjalnie dla ciebie jutro to sprawdzę. Oczywiście jak będzie sucho
  14. no to zobaczymy może się uda kogoś namówić
  15. z tego co pamiętam to na 3 będzie koło 140 a dajemy do odcinki ?? aha tylko na 3 będzie się ESP zapalało więc nie wiem czy tak może być?
  16. nie mam kabla chyba że ktoś będzie miał ochotę na spocie tylko na 4 biegu to na maxa w mieście może być problem bo to wyjdzie jakieś 160km/h
  17. ile czasów zajmuje zrobienie logów??
  18. czechcu odpowiedział(a) na qenik temat w 1.8T
    pompa wody w Aso przy zdaniu starej 165zł więc po co kupować na "aledrogo"
  19. no szykuję się spory spocik
  20. jak frekwencja dopisze to jestem
  21. Cichy193 Ciśnienia nie mam więc jak dojdziesz do ładu z kablem to daj jakieś info
  22. Panowie z chęcią zrobię logi w moim wozidle .... do kogo się odezwać??
  23. jakieś informację w tym temacie? udało się coś ustalić?
  24. no ciekaw jestem wyniku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.