-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
wypadają mi ranki ale mógłbym podjechać
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Kto tam ?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No ładnie się prezentuje na tej feldze , nie ma jak Avus , teraz jakiś zawias i będzie miodzio , czekamy aż sie pojawisz na spocie postaram sie byc w nastepnym tygodniu bo w tym wypadly mi nocki
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a18e91dc2e725e7b.htmlno to myk
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tez wpadne
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
to jak robimy?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja rowniez ale dolaczylbym tak troszke pozniej
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
tez nie dam rady zdrowko troche nie dopisuje :/
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Macie jakieś plany na piąteczek?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
akurat mam wolne wiec mi pasuje
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
akurat koncze robote po 22 wiec hmm jesli mialbym sie wstawic to tak kolo 23.30
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie dobrze , ja sie wybieram , kto jeszcze ? Tomek a ty jak ?? moge skoczyc mimo ze mam na 6 do roboty
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
dzisiaj i tak nie dalbym rady ale nastepnym jak najbardziej
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no właśnie wie coś ktoś? Ja niestety tym razem odpadam , jestem chory i muszę się wykurować :[ szkoda w takim bądź razie zdrówka życzę
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no właśnie wie coś ktoś?