Treść opublikowana przez tom93
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
wypadają mi ranki ale mógłbym podjechać
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Kto tam ?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No ładnie się prezentuje na tej feldze , nie ma jak Avus , teraz jakiś zawias i będzie miodzio , czekamy aż sie pojawisz na spocie postaram sie byc w nastepnym tygodniu bo w tym wypadly mi nocki
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a18e91dc2e725e7b.htmlno to myk
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tez wpadne
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
to jak robimy?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja rowniez ale dolaczylbym tak troszke pozniej
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
tez nie dam rady zdrowko troche nie dopisuje :/
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Macie jakieś plany na piąteczek?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
akurat mam wolne wiec mi pasuje
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
akurat koncze robote po 22 wiec hmm jesli mialbym sie wstawic to tak kolo 23.30
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie dobrze , ja sie wybieram , kto jeszcze ? Tomek a ty jak ?? moge skoczyc mimo ze mam na 6 do roboty
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
dzisiaj i tak nie dalbym rady ale nastepnym jak najbardziej
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no właśnie wie coś ktoś? Ja niestety tym razem odpadam , jestem chory i muszę się wykurować :[ szkoda w takim bądź razie zdrówka życzę
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
no właśnie wie coś ktoś?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być a może i ja wpadnę No to zapraszamy , tym razem zapraszamy do Tomaszowa , parking pod Kauflandem Piotrków jak tam ? Będziecie ? a o ktorej zbiorka na tym parkingu?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ktoś jeszcze ? Ja też powinienem być a może i ja wpadnę
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No to fajnie :-) postaram sie zeby na piatek wpadły
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ok podjade wlasnie nie wiem chyba potrzebuje porady tylko ze jak na cos sie zdecyduje bo wlasnie zamierzam je kupic w tym tygodniu to musze w to isc bo fundusze dosyc skromne niestety
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
chodzilo mi o halogeny ale fail wlasnie fajne sa te czarne co pokazales chyba bedzie pasowac ale tez musze w takim razie pomyslec o tylnych bo dziwnie bedzie z jednej strony czarne a z drugiej czerwone najwazniejsze zrobione odma wymieniona powinna przestac krwawic niestety nie bylem
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No właśnie chcialbym dzielone zalozyc bo szkoda blachy :-/ nie wiem jak zrobic ze zderzakiem najlepiej by byby bylo dorwac kratki zeby byly pod te ksenony
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tez nie dam rady :/ dzisiaj nocka a jutro autko idzie na warsztat moze od razu kupie jakies lepsze lampki z przodu
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
21 parking intermarche I jak , kto się piszę na jutro ? Ja będę mogloby byc troszke wczesniej ale raczej wpadne
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja rowniez moge wpasc ale jak cos to o ktorej? bo kawaleczek jest ode mnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka