Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Pozdrowienia dla czarnego b8, widziany dzis kolo 10-11 w korku pod Zakopcem. Obmachany
  2. Samochod troche doprowadzony do ladu Zalozone koncowki a’la S4 od @blade13. Wgrane pl menu, wymienione drzwi, wrzucone tuba bose z q7. Co do tuby to troche dalem d*py, bo zamowilem z q7. Niestety podloga dosyc mocno odstaje i chyba musze poszukac zapasu 17” nie pelnowymiarowego lub znalezc kogos, kto ma w zapasie 18” i chcialby sie zamienic na tuby Wrzucone kompletne podszybie, na montaz czeka jeszcze dokladka z cupry. Prawdopodobnie na poklad wpadnie caly zestaw BOSE.
  3. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zamienie tube Bose Q7, na tube Bose Q5. Niestety mam 17” w zapasie, i wystaje podloga w bagolu. Moze ktos ma 18” w zapasie, lub w ogole nie ma i chcialby sie zamienic?
  4. Auto oddane do Domina. Niestety drzwi, ktore mialy byc wymienione mocno oberwaly w transporcie, zdarty lakier na okolo 15cm. Ale listwy drzwiowe i tak beda malowane, wiec sie ogarnie wszystko na raz Domina zadanie polega w sumie na pierdolach. PL menu, klamka od kierowcy cos lata, podstawka na kubek aie nie wysuwa, jeden glosnik charczy, zapalniczka nie dziala, liswty drzwiowe cos odstaja. Ogolnie kosmetyka Po tym wszystkim auto trafia na polerke. Dzisiaj jeszcze dotarlo podszybie kompletne oraz uchwyt do sloneczka.
  5. Poleci ktos cos do plastikow wewnatrz auta (deska, boczki „skorzane”). Mialem adbl WOW, ale wow nie bylo. Poor Boys ale tez lipne wedlug mnie. Wszystko zostawia maziaje. Szukam czegos cos nie bedzie zostawiac dziwnych smug.
  6. No ladnie to wyglada Bede musial u siebie to zrobic na czarno.
  7. Podeslesz foto?
  8. Dobra, dzisiaj wymieniony olej (Motul) oraz filtr paliwa i kabinowy. Zrobiona tez plukanka Liqui Moly. Olej czarny jak nie wiem, sufu tez troche sie zebralo, dlatego uzylem plukanki. Wpadl emblemat na grill i zolte halogeny
  9. To wycieraczki Oximo jesli dobrze pamietam. Misze zerknac w domu. Kupilem je do mojej drugiej strzaly - b5
  10. Ala s4, od @blade13. Nie marudz, bedzie miod malyna W Bukowinie nie bedzie wstyd postawic obok Twojej
  11. Bedzie, bedzie. Ale to jeszcze potrwa No ja tu sam nic nie podrapalem, taki kupilem Aczkolwiek prawd, pamoetam jak fele przyrysowalem w poprzednim avancie. Czerwony lub niebieski to jest cos pieknego. Nie smieszne! ?
  12. Dzieki wielkie Auto przejdzie korekte lakieru, ale dopiero po wymianie drzwi jak slusznie zauwazyles. Na poczatku tematu pisalem, ze bede wymieniac drzwi, bo sa optarte
  13. Aj tam wariat... Wariat to od dziecka jestem Kupilem bardzo tanio Co do modow i kasy... Kasa jest ale modow wiele nie bedzie. Karolu, kolor to LX7Z. Bardziej mi sie podoba niz moj poprzedni. Swiete slowa Wiadomo co w trawie piszczy. Dzisiaj wzialem auto do pracy, zostalo cale przejrzane bardzo dokladnie. Mile sie zaskoczylem, okazalo sie, ze jest masa nowych czesci pod spodem auta. Nic nie wymaga naprawy, poza jednym amorem, ktory juz delikatnie leje.
  14. 8.5 et 35.
  15. Tak, bez problemu. Jeszcze dystans bedziesz chcial wrzucic.
  16. Czyli a3 poszla na udobruchanie
  17. Twoje fotorelacje rozpier**laja! Ciekawe czy o malzonke tak dbasz, jak o B7
  18. No niby lepiej ale wiesz... W dieslu to nic nie daje Tzn moze i daje, ale mnie by bie zadowolilo. ? W tym wypadku wiem czego chce, czego mi brakuje Dzisiaj bylo konkretne sprzatnie wnetrza. Najpierw zewnatrz mycie aktywna piana adbl, szampon gyeon, plus turbowash (cos ala dimer), polozony hydrowosk gyeon. Do felg Iron od gyeon. Wnetrze : Wykrecone fotele, wyjeta kanapa, roleta itp. Wszystko wytrzepane tornadorem. Pranie foteli, tapicerki itp Ogolnie grube detailingi :D No i obowiazkowo wrzucone ramki klubowe pod tablice. @jarko
  19. Bedzie lezec jak ulal
  20. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ?????
  21. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Drl po 80zl/szt, w5w 25zl/szt.
  22. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam zakiar uderzyc do nich odnosnie zarowek. Podobno nie wywalaja bledu.
  23. Kolejny element ukladanki Koncowki tlumika od Krystiana @blade13.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.