Treść opublikowana przez muunv
-
Kolejny Avancior V6
Narazie sie wstrzymuje co do blendy... Nie wiem jak to rozwiazac S4 chyba bedzie na aucie, a obecna blenda szwajcarska dostanie wkrety i ramke z tablica Mam nadzieje, ze szybko pojdzie z czlonkostwem
- Kolejny Avancior V6
-
Kolejny Avancior V6
-
Kolejny Avancior V6
Ja odczulem taka roznice w poprzednim BKN. Aczkolwiek pewnie i tak tutaj tez zaslepie
-
Kolejny Avancior V6
Klapy to wiem, zrobie tak samo jak w poprzednim. Chociaz nad EGR sie zastanawiam... Po zaslepieniu, auto dlugo sie nagrzewa. ?
-
Kolejny Avancior V6
Dzieki, dzieki Na biezaco bede altualizowac temat. No planow jest troche, aczkolwiek rozlozy sie to wszystko w czasie. ?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla @Armi widziany dzis kolo 19 pod cmenatrzem w Stezycy
-
Kolejny Avancior V6
Werdykt : PALI I JEZDZI. Auto dzis odebrane, wszystko jest w porzadku. Jezdzi jak zly, skrzynia pracuje swietnie. Czekam na dokonczenie spraw z rejestracja. Pozniej auto leci do blacharza i lakiernika. W moedzy czasie ogarne drzwi. Zaleje silnik nowym olejem Motul. Dodatkowo trzeba jeszcze posprawdzac inne pierdoly np. w zawieszeniu. Prawdopodobnie do wywalenia beda listwy dolne s-line. Obecne dwie sa przerysowane i watpie, zeby dalo sie cos z tym zrobic. Chociaz moze papier scierny da sobie rade...? Nie wiem Ale na spokojnie sie ogarnie. Lepsze zdjecia auta wrzuce pod koniec tygodnia, musze go troche „doprowadzic do ladu”. Wnetrze od razu bedzie wyprane, polerka i wosk /powloka dopiero po powrocie od lakiernika. Na wrzesien zapisany jestem do EDC Tuning u @spanky. Chce wywalic kata, wrzucic dp, moze wypluje pod 280 Kolejny element ukladanki
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Moze sie roznic.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Pakuj 2.7 bara.
-
Kolejny Avancior V6
Musze miec pewnosc, ze bedzie jezdzic najpierw Juz dawno ogarniete
-
Kolejny Avancior V6
Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie okej. Bo gwincior juz bym chcial zamowic
-
Kolejny Avancior V6
Mechanior kazal taki kupic Dlaczego mialby byc 5w40? Silnik juz jest na aucie. Dzisiaj bedzie poskladany lub jutro.
-
Kolejny Avancior V6
Nie ma sprawy
-
Kolejny Avancior V6
To jest olej tylko na pierwsze odpalenie Wzialem tanszy gdyby cos poszlo nie tak. Po 1000km, jesli wszystko bedzie okej to bedzie wymieniony Motul.
-
Kolejny Avancior V6
Aktualnie auto stoi bez silnika. Wszystko jest rozgrzebane. Kupilem nowy slupek. Na poczatku przyszlego tygodnia powinien juz jezdzic No i fvat za czesci.
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Lepiej kupic dystanse na zamowienie. Wchodzace na piaste 57.1mm z kolnierzem 66.6mm. Dystom takie wykonuje
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Aaaa! To jest tasma... Myslalem, ze to ubytek w feldze
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Kraweznik?
-
Kolejny Avancior V6
Ja biore drzwi w kolorze, plus blotnik jaki tam bedzie i do malowania. Wszystko biore od jednego czlowieka. Ori to ori jak ze wszystkim. Jednemu sie spodoba, inny zhejtuje.
- B7 Crew
-
Kolejny Avancior V6
Dokladnie Wszyscy mysla, ze to same rodzynki, ale juz tak nie jest. Auto dostanie komplet drzwi z odawej strony w kolorze i nowy blotnik
-
Kolejny Avancior V6
@Aleq dzieki za mile slowa i z wzajemnoscia Co do koloru, to tako jest
- B7 Crew
- B7 Crew