-
A4-KLUB.GERMANY
RS a jakie masz te graty to moze cos mi sie przyda do mojej a4 b6.
-
A4-KLUB.GERMANY
No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam
-
A4-KLUB.GERMANY
Wysłane
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jade.mam 150 km.
-
A4-KLUB.GERMANY
Hej.Jutro zlot vag-a w melle. Jedzie ktos. Mam nieskanczone auto ale pojade poogladac.
-
A4-KLUB.GERMANY
Spontan niewypalil.hihi.A ile kosztuje w tym roku Nürburgring,moze to niebylby zly pomysl. Dlugi weekend to trzeba cos wymyslec,jakiegos grila. Pozdrawiam
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja tez jestem chetny. Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan?
-
A4-KLUB.GERMANY
No, do hannoveru to tak. To ostatnio w hannoverze byl zlot?
-
A4-KLUB.GERMANY
Do tego miasta co ostatnio to mam niecale 300 km.ja z pod dortmundu jestem.
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam wszystkich, szkoda ze tak daleko do was ale moze znajde chwile i kiedys was odwiedze. Pozdrawiam
-
Bochum i okolice
Hej. Sorki ze nic niepisalem ale zarobiony bylem. A to roznie jezdze, raz jak wpadlem na pomysł to pojechalismy az do ingolstadtu pod muzeum audi. Mozna sie spotkac,tylko jeszcze auta nieprzygotowalem do sezonu.pozdrawiam
- jaki blok silnika
-
jaki blok silnika
Mysle caly czas w jaki sposob motor zostal tak zniszczony bo podobno ten motor jest bardzo wytrzynaly.
-
jaki blok silnika
Ile by trwal taki remont.
-
jaki blok silnika
U mnie to mozna zapomniec. Musialbym wyslac motor do polski, najgorsze jesr ze ja potrzebuje auto caly czas bo do pracy i dzieci do szkoly trzeba wozica a taki remont to dlugo potrwa. A ty sam robiles ten remont?
arni1.8turbo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta