Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arni1.8turbo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. RS a jakie masz te graty to moze cos mi sie przyda do mojej a4 b6.
  2. No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam
  3. Wysłane
  4. Ja jade.mam 150 km.
  5. Hej.Jutro zlot vag-a w melle. Jedzie ktos. Mam nieskanczone auto ale pojade poogladac.
  6. Spontan niewypalil.hihi.A ile kosztuje w tym roku Nürburgring,moze to niebylby zly pomysl. Dlugi weekend to trzeba cos wymyslec,jakiegos grila. Pozdrawiam
  7. Ja tez jestem chetny. Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan?
  8. No, do hannoveru to tak. To ostatnio w hannoverze byl zlot?
  9. Do tego miasta co ostatnio to mam niecale 300 km.ja z pod dortmundu jestem.
  10. Witam wszystkich, szkoda ze tak daleko do was ale moze znajde chwile i kiedys was odwiedze. Pozdrawiam
  11. Hej. Sorki ze nic niepisalem ale zarobiony bylem. A to roznie jezdze, raz jak wpadlem na pomysł to pojechalismy az do ingolstadtu pod muzeum audi. Mozna sie spotkac,tylko jeszcze auta nieprzygotowalem do sezonu.pozdrawiam
  12. arni1.8turbo odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Orczyk?
  13. arni1.8turbo odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Mysle caly czas w jaki sposob motor zostal tak zniszczony bo podobno ten motor jest bardzo wytrzynaly.
  14. arni1.8turbo odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Ile by trwal taki remont.
  15. arni1.8turbo odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    U mnie to mozna zapomniec. Musialbym wyslac motor do polski, najgorsze jesr ze ja potrzebuje auto caly czas bo do pracy i dzieci do szkoly trzeba wozica a taki remont to dlugo potrwa. A ty sam robiles ten remont?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.