arni1.8turbo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arni1.8turbo

1. RS a jakie masz te graty to moze cos mi sie przyda do mojej a4 b6.
  2. No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam
  3. Hej.Jutro zlot vag-a w melle. Jedzie ktos. Mam nieskanczone auto ale pojade poogladac.
  4. Spontan niewypalil.hihi.A ile kosztuje w tym roku Nürburgring,moze to niebylby zly pomysl. Dlugi weekend to trzeba cos wymyslec,jakiegos grila. Pozdrawiam
  5. Ja tez jestem chetny. Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan?
  6. No, do hannoveru to tak. To ostatnio w hannoverze byl zlot?
  7. Do tego miasta co ostatnio to mam niecale 300 km.ja z pod dortmundu jestem.
  8. Witam wszystkich, szkoda ze tak daleko do was ale moze znajde chwile i kiedys was odwiedze. Pozdrawiam
  9. Hej. Sorki ze nic niepisalem ale zarobiony bylem. A to roznie jezdze, raz jak wpadlem na pomysł to pojechalismy az do ingolstadtu pod muzeum audi. Mozna sie spotkac,tylko jeszcze auta nieprzygotowalem do sezonu.pozdrawiam
  10. Mysle caly czas w jaki sposob motor zostal tak zniszczony bo podobno ten motor jest bardzo wytrzynaly.
  11. Ile by trwal taki remont.
  12. U mnie to mozna zapomniec. Musialbym wyslac motor do polski, najgorsze jesr ze ja potrzebuje auto caly czas bo do pracy i dzieci do szkoly trzeba wozica a taki remont to dlugo potrwa. A ty sam robiles ten remont?
  13. Motor jezdzi w aucie mojego dobrego kumpla mechanika nawet jest tutaj na forum. Auto bylo sprawdzane w serwisie jak bylo kupowane czy jest to prawdziwy przybieg. Motor jezdzi w aucie mojego dobrego kumpla mechanika nawet jest tutaj na forum. Auto bylo sprawdzane w serwisie jak bylo kupowane czy jest to prawdziwy przybieg. A moze wie ktos ile taki remont kosztuje?
  14. No witam wszystkich. Rozebralem dopiero wczoraj w nocy bo wczesniej niedalem rady a meczylo mnie to i do 1 w nocy siedzialem. Okazalo sie ze znowu panewka na 4 cylindrze ma luzy i troche opilkow w misce. Chyba poprzedni wlasniciej zabil ten silnik niewymieniajac oleju i dlatego panewki stukaly, turbina tez pewnie sie zatarla i wsadzil inna. Moim zdaniem tez silnik za duzo zmeczony jest aby go remontować a niby 155tys km mial jak go kupowalem. Nowa panewka wytrzymala 25 tys. Mam do kupienia silnik za 3 tys z pewnych rąk z przelotem 140tys, pewnie lepiej orginalny niz remonyowany.
  15. To niejest mocne walenie. Moze to napinacz lancuszka bo po nocy czasami mi sie odezwie, ale okaze sie wieczorem co to jest.
  16. Jutro wieczorkiem rozbiore. 25tys temu wymienilem ostatnio jak kupilem auto. Myslalem ze to turbo postukuje bo mam luzy na wirniku, turbo podmienilem dzisiaj idalej stuka delikatnie.te stukanie wystepuke tylko jak jade z rowna predkosci powyzej 2tys obrotow, a jak zdejme noge z gazu to przestaje i przy zmianie biegow jak ostro sie rozpedzam.
  17. Wlasnie niewiem ile poprzedni wlasciciel tak jezdzil na tych wywalonych panewkach. Pomirrzylem wal i nic niezauwazylem ale mialem stare przyzady. Moze sam wal wymienic?czy tedy bede musial korby zmienic?
  18. A panewki drugi raz zaczely pukac, ale na 100 % bede wiedzial jutro bo dzisiaj niechcialo mi sie zrzucać misy.
  19. arni1.8turbo

jaki blok silnika

Witam wszystkich. Szukalem i znalazłem przyczyne moich problemow w silniku. I zdecydowalem sie na kupno dolu lub calego silnika bo w moim juz raz wymienialem panewki. I mam teraz do was wytanie, czy kazdy 1.8turbo będzie pasowal zamiast mojego bex-a. Czy moja glowica będzie pasowac do innego bloku. I czy to prawda ze wczesniejsze silniki były mocniejsze? Pozdrawiam
  20. arni1.8turbo