Treść opublikowana przez arni1.8turbo
-
A4-KLUB.GERMANY
RS a jakie masz te graty to moze cos mi sie przyda do mojej a4 b6.
-
A4-KLUB.GERMANY
No hej. Dzisiaj bylo duzo aut ale wiekszosci brakowało im tego "czegos". Byly nawet 4sztuki r8 w cabrio, przewazaly a3 i golfy gti. Tez mam pare fotek to wrzuce jutro jezeli mi sie uda, niech mi ktoś wytłumaczy jak to zrobic latwo. Ja jestem otwarty na proppzycje spptkania na grila. Byłby wspolny temat, auta i audi.pozdrawiam
-
A4-KLUB.GERMANY
Wysłane
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jade.mam 150 km.
-
A4-KLUB.GERMANY
Hej.Jutro zlot vag-a w melle. Jedzie ktos. Mam nieskanczone auto ale pojade poogladac.
-
A4-KLUB.GERMANY
Spontan niewypalil.hihi.A ile kosztuje w tym roku Nürburgring,moze to niebylby zly pomysl. Dlugi weekend to trzeba cos wymyslec,jakiegos grila. Pozdrawiam
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja tez jestem chetny. Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan?
-
A4-KLUB.GERMANY
No, do hannoveru to tak. To ostatnio w hannoverze byl zlot?
-
A4-KLUB.GERMANY
Do tego miasta co ostatnio to mam niecale 300 km.ja z pod dortmundu jestem.
-
A4-KLUB.GERMANY
Witam wszystkich, szkoda ze tak daleko do was ale moze znajde chwile i kiedys was odwiedze. Pozdrawiam
-
Bochum i okolice
Hej. Sorki ze nic niepisalem ale zarobiony bylem. A to roznie jezdze, raz jak wpadlem na pomysł to pojechalismy az do ingolstadtu pod muzeum audi. Mozna sie spotkac,tylko jeszcze auta nieprzygotowalem do sezonu.pozdrawiam
- jaki blok silnika
-
jaki blok silnika
Mysle caly czas w jaki sposob motor zostal tak zniszczony bo podobno ten motor jest bardzo wytrzynaly.
-
jaki blok silnika
Ile by trwal taki remont.
-
jaki blok silnika
U mnie to mozna zapomniec. Musialbym wyslac motor do polski, najgorsze jesr ze ja potrzebuje auto caly czas bo do pracy i dzieci do szkoly trzeba wozica a taki remont to dlugo potrwa. A ty sam robiles ten remont?
-
jaki blok silnika
Motor jezdzi w aucie mojego dobrego kumpla mechanika nawet jest tutaj na forum. Auto bylo sprawdzane w serwisie jak bylo kupowane czy jest to prawdziwy przybieg. Motor jezdzi w aucie mojego dobrego kumpla mechanika nawet jest tutaj na forum. Auto bylo sprawdzane w serwisie jak bylo kupowane czy jest to prawdziwy przybieg. A moze wie ktos ile taki remont kosztuje?
-
jaki blok silnika
No witam wszystkich. Rozebralem dopiero wczoraj w nocy bo wczesniej niedalem rady a meczylo mnie to i do 1 w nocy siedzialem. Okazalo sie ze znowu panewka na 4 cylindrze ma luzy i troche opilkow w misce. Chyba poprzedni wlasniciej zabil ten silnik niewymieniajac oleju i dlatego panewki stukaly, turbina tez pewnie sie zatarla i wsadzil inna. Moim zdaniem tez silnik za duzo zmeczony jest aby go remontować a niby 155tys km mial jak go kupowalem. Nowa panewka wytrzymala 25 tys. Mam do kupienia silnik za 3 tys z pewnych rąk z przelotem 140tys, pewnie lepiej orginalny niz remonyowany.
-
jaki blok silnika
To niejest mocne walenie. Moze to napinacz lancuszka bo po nocy czasami mi sie odezwie, ale okaze sie wieczorem co to jest.
-
jaki blok silnika
Jutro wieczorkiem rozbiore. 25tys temu wymienilem ostatnio jak kupilem auto. Myslalem ze to turbo postukuje bo mam luzy na wirniku, turbo podmienilem dzisiaj idalej stuka delikatnie.te stukanie wystepuke tylko jak jade z rowna predkosci powyzej 2tys obrotow, a jak zdejme noge z gazu to przestaje i przy zmianie biegow jak ostro sie rozpedzam.
-
jaki blok silnika
Wlasnie niewiem ile poprzedni wlasciciel tak jezdzil na tych wywalonych panewkach. Pomirrzylem wal i nic niezauwazylem ale mialem stare przyzady. Moze sam wal wymienic?czy tedy bede musial korby zmienic?
-
jaki blok silnika
A panewki drugi raz zaczely pukac, ale na 100 % bede wiedzial jutro bo dzisiaj niechcialo mi sie zrzucać misy.
-
jaki blok silnika
Witam wszystkich. Szukalem i znalazłem przyczyne moich problemow w silniku. I zdecydowalem sie na kupno dolu lub calego silnika bo w moim juz raz wymienialem panewki. I mam teraz do was wytanie, czy kazdy 1.8turbo będzie pasowal zamiast mojego bex-a. Czy moja glowica będzie pasowac do innego bloku. I czy to prawda ze wczesniejsze silniki były mocniejsze? Pozdrawiam
-
jaki blok silnika
Witam wszystkich. Szukalem i znalazłem przyczyne moich problemow w silniku. I zdecydowalem sie na kupno dolu lub calego silnika bo w moim juz raz wymienialem panewki. I mam teraz do was wytanie, czy kazdy 1.8turbo będzie pasowal zamiast mojego bex-a. Czy moja glowica będzie pasowac do innego bloku. I czy to prawda ze wczesniejsze silniki były mocniejsze? Pozdrawiam
-
turbo-luz na wirniku
Witam.odswiezam temat bo mam problem z turbo. Objawem jest delikatne stukanie zaczynajace sie przy 2 tysiacach,i jadac z rowna predkoscia.puszczam gaz i jest cisza, dodam gazu jest cisza. Moze to byc objawem luzu na turbo, poniewaz ostatnio patrzylem i mam w miarę duzy luz na wirniku gora-dol. Auto niema calej mocy. Pozdrawiam
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam wszystkich. Z racji że przygotowuje się do wymiany zawieszenia, mam następujące pytanie. Czy do sprężyn eibach sportline -50 mogę założyć amorki koni 8250 1011, chcialem koni 8240 1185sport ale cena duzo droższa od tych pierwszych. Dziękuję z góry za podpowiedzi. Pozdrawiam