Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
przyjedz bez Michala to pogadamy
-
Spociki Łódzkie
aj Ania Ania. poczekaj, bedziesz chciala mnie bic ;p:P:P Kacha... ja sie pisze za 2 miesiace :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale jaka za***ista :polew: Kasiu :*
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie, poprostu lepiej pije niz ja
-
Spociki Łódzkie
Bart... wiesz ze przeciwko Tobie to tylko najciezsze dziala trzeba wystawic.... Aske
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ehh 31 peklo ( jaki ja stary
-
Spociki Łódzkie
przeciez nie bede czuwal bo juz mnie to nudzi :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ejjj nie przeszkadza mi ze bedziesz tak samo jak nie przeszkadzalo ze Cie nie bylo
-
Spociki Łódzkie
a tak wogole bo nie przeczytalem, co Ci sie stalo ?
-
Spociki Łódzkie
o pitole :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
to ja myslalem ze przyszly maz ma byc porwany przez znajomych ja nie wiem jak tam mieliscie wieczor
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie i to chyba nie ja powinienem zapraszac
-
Spociki Łódzkie
chociaz wiem jedno, ze teraz bedzie mi mial kto kawalerski zrobic
-
Spociki Łódzkie
no... z zakonnicami moze byc problem, reszta...... damy rade[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:55_________________________________________________az lykne za to..... MIKOLAJU slyszysz nas
-
Spociki Łódzkie
i ze 2 zakonnice od dja
-
Spociki Łódzkie
to ja wysle asie do kasi, kimi zone, chriss ize.... i .... [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:53_________________________________________________aaaa. i ewa jeszcze
-
Spociki Łódzkie
moze byc :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
wiecie bo kumpel organizuje w rzgowie na sali i ilosc gosci dowolna :>
-
Spociki Łódzkie
a macie juz plany sylwestrowe ??
-
Spociki Łódzkie
kufa kiedy popijawa party robimy :>
-
Spociki Łódzkie
no ma ma, jak sklep. ja jednak wole drinunia wiec zdruufko