Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie podrywales ich wiec przyjda
-
Spociki Łódzkie
dlugo miejsca szukalem
-
Spociki Łódzkie
u mnie trawa tez zajeta :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jak mysle ze mam wsiasc w samochod a potem walczyc pod blokiem o miejsce to mi sie odechciewa
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ten jak werbuje
-
Spociki Łódzkie
mowie o tych co bywaja na spotach, bo wirtual to wiesz...
-
Spociki Łódzkie
no i Kasia, Asia, Ania, Ewa reszty nie pamietam[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:44_________________________________________________aaa i Śniezynka czasem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hahaah imie ma odpowiednie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak Ty ale ja mam zarcie w domu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
sa ale blizej sklepu, te pod ktorymi stalismy zniknely
-
Spociki Łódzkie
witam, spalem, spalem i jeszcze nie odespalem
-
Spociki Łódzkie
ja tak z ciekawosci po prostu zajzalem :}
-
Spociki Łódzkie
zrobie jak bedzie jasno i wrzuce tylko ze strasznie wielkie te pliki wali :} 10s 30 mega[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________ no wlasnie nie mi sie zalaczylo w 360
-
Spociki Łódzkie
Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czyli nie pod manu ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bartas bylo zajete
-
Spociki Łódzkie
juz zeszlo, teraz by sie przydalo wyspac panton mi sie dziwnie pisze :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie