Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
widac nie zasluzyles na urlop
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no no Madzia bo Ty starsza niz wegiel kamienny jestes
-
Spociki Łódzkie
nie ogarnalem tego ale chyba dlatego ze nie wyspany jestem
-
Spociki Łódzkie
ja nie mam firmy ale tez wolne :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ponton byl w czapce bez auta
-
Spociki Łódzkie
jutro mozesz sie nie odnalezc na forum
-
Spociki Łódzkie
drin na wieczor pieeekna sprawa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ty sie lepiej zapisuj na spota.... Kimi dziecka nie bierzesz ??
-
Spociki Łódzkie
ja napisalem do jaro ale nie wiem czy jest
-
Spociki Łódzkie
no ale moze nowy kolega chce byc wyzej w hierarchi
-
Spociki Łódzkie
nie ma kosztow rocznych chyba duzo ludzi na forum bo nic wyslac nie idzie
-
Spociki Łódzkie
zobaczymy co bedzie
-
Spociki Łódzkie
kuzwa wyslac nie moge... ludzie
-
Spociki Łódzkie
ehh... chyba musze nicka zmienic bo mnie teraz zlicznuja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
luks prezesie, az zajzalem do regulaminu ;p i nie bije piany do cholery grzecznie sie zapytalem skad roznica, mozna chyba prawda ?
-
Spociki Łódzkie
prosze Cie... nie bije piany bo 20 ziko akurat mnie ziebi, ale sam fakt nigdy nie bylo czegos takiego poza tym raczej na pewno organizatorzy jada za friko
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie mam nic do powiedzenia
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a prosze mi powiedziec jaka jest roznica w statsach osob ? oczywiscie oprocz ceny i skad to wynika bo pewnie nie bede jedynym ciekawym
-
Spociki Łódzkie
dopra napisalem zobaczymy czy sie zdecydujemy
-
Spociki Łódzkie
hahaah dziwia mnie te ceny tylko
-
Spociki Łódzkie
Kimi zapisujesz wszystkuch czy oddzielnie ? i czemu przy tylu osobach ktore jada jest po 70 zl spanie ?? znowu do czyjejs rodziny sie jedzie ?
-
Spociki Łódzkie
a od czego za przeproszeniem jest roznica pomiedzy klubowiczem a nowicjuszem czy poczatkujacym nie wliczajac 20 zl ?
-
Spociki Łódzkie
jak On o nas dba :gwizdanie: