Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
napisalem ze moge pozyczyc to znaczy ze mam ;p
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/polerka-samochodowa-110w-240mm-bass-polska-gwar-i1395529531.html mam taka moge Ci uzyczyc
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czwartek by pasowal gdyby po nim byla sobota- Spociki Łódzkie
no jak impreza bez Janko muzykanta mogla by sie odbyc :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ehh mloda juz spi, moge pomarzyc :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
z ta sama to nie ma co eksperymentowac podstaw mi taka z fotky- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ahh piwo czeskie sie skonczylo i co dalej- Spociki Łódzkie
Misiek... ostatnio chyba byla ta fota na onecie..... bosssssska.... nie tam jakas valentina :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
wklejalem to tutaj- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: :polew:- Spociki Łódzkie
dobrze ze domyslilem sie ocb :} tylko co ja z tym mialbym zrobic chyba ze na pol- Spociki Łódzkie
i tylko 5 trzeba ? 1l nie mozna ?- Spociki Łódzkie
widze Bart ze cwiczysz foty bo coraz lepsze.... co z felunkiem- Spociki Łódzkie
ja nie moge po dlugim wekendzie dojsc do siebie. walnalem kawe czego nigdy nie robi i nic ale jeszcze 6h- Spociki Łódzkie
nie mogli go wrzeciagnac z torow 6 go wypychalo i nie dali rady- Spociki Łódzkie
pierwszy fajnie sie rozsypalo bmw na przeciwko macro.... w standardowym miejcu- Spociki Łódzkie
no czy cudnie......- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
przyjalem, bedziemy - Spociki Łódzkie