Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to my bierzemy karmeloweczke :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
mloda chciala w sukience... no i teraz na mnei zeby nie bylo
-
Spociki Łódzkie
k**wa.... polaczki chca w 30 sekund odrobic caly kiepski mecz... pierdziu
-
Spociki Łódzkie
no ci co nie potrafia jezdzic znalezli dobry zarobek w tym
-
Spociki Łódzkie
Kinect goes wrong! kinekt to zuo
-
Spociki Łódzkie
ponton cie adrenalina nawal
-
Spociki Łódzkie
niedlugo pierwszy post bedzie na pol strony
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
moze zrobimy z gory to i jak bedziesz mogl to ja wezmiesz a jak nie to nie dostaniesz no Bart mnie pogania a jeszcze mi felg nie zrobil :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nauka plywania akurat
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja tylko ulatwiam ludziom zamawianie takich zabawek
-
Spociki Łódzkie
targi reklamy[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 20:25_________________________________________________ robimy dla klientow reklamy na maskotkach i takie stroje wg wlasnego projektu
-
Spociki Łódzkie
moze chcesz reklame :polew: a tak wogole wpadaj na remadays 3-5 luty wawa bede
-
Spociki Łódzkie
dobre nie teraz sie smiejcie z maskotek
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/user/TVB24news#p/u/12/PeMvfJPrwH8 macie reklame mojego klienta
-
Spociki Łódzkie
Bart napisal.... gon ksiegowa
-
Spociki Łódzkie
Seeeebaaaaaaa czy kupuje kapcie ?
-
Spociki Łódzkie
Bartus.... po 10 jakos musimy ustawke zrobic na moj rozrzad :>
-
Spociki Łódzkie
bart housa masz :>
-
Spociki Łódzkie
irc to takie bardzo stare gg
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tia... ale to bylo do Kimiego
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to zadzwoncie jak sie martwicie