Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Mario masz chyba szersze
-
Spociki Łódzkie
Do wiejskiej apteki zachodzi pewien facet i pyta: - Są może tabletki od dzieci? Aptekarka patrzy na niego krzywo i mówi: - Po pierwsze, mówi się "antykoncepcyjne", a po drugie, one są dla kobiet. - A co, może się nie znam? To dla mojej dwunastoletniej córki. Aptekarka zdziwiona pyta: - To pańska córka jest aktywna seksualnie? - Zaraz tam aktywna, taka sama kłoda, jak jej matka
-
Spociki Łódzkie
to kupuj i koniec
-
Spociki Łódzkie
na lyzwy poszli:polew:
-
Spociki Łódzkie
ale mam lenia.... ahhhhh
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nikogo nie ma ??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 03:26_________________________________________________to pierwszy raz na forum PSTRYK
-
Spociki Łódzkie
bedzie ciezko.... kazdy wekend stycznia na imprezie.... bedzie
-
Spociki Łódzkie
Najlepszego, jeszcze nie wiem czemu ale stoo lat
-
Spociki Łódzkie
ja tez zawijam, jutro najszczesliwszy dzien.... bo do poniedzialku wolne
-
Spociki Łódzkie
za gleboko jest zeby go widac bylo
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobra ale nie dostepne
-
Spociki Łódzkie
sluchaj mamy rozne osoby na forum
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kimi musisz tez wrzucac takie foty ;p- Spociki Łódzkie
tak jak Ci pisalem, jadac kosciuszki spadl konar na auto moich rodzicow, uznali to jako przypadek losowy. rodzice nie chcieli isc do sadu bo po co... ja bym walczyl. co do twojej sprawy mamy mozliwosci, zobaczymy co sie da zrobic jak nie to tomek ma prawnika :P:P wykozystamy go- Spociki Łódzkie
pijak a kazdy pijak to.... :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
sery przywiezione ? okowita dla klubowiczow tez ??- Spociki Łódzkie
to Ci ladnie idczak policzyl :polew:- Spociki Łódzkie
ja jeszcze 40 minut- Spociki Łódzkie
Kimi predzej stoi gdzies w karambolu w gliwicach- Spociki Łódzkie
dziekujemy Ci.... Sebo... zamiast deski wez kajak :gwizdanie: - Spociki Łódzkie