Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
graja jakby nie chcieli dzis wygrac
-
Spociki Łódzkie
to samo mu napisalem :polew:
-
Spociki Łódzkie
i zapraszam niech limanka przejedzie :polew: aaaa i zostawi pod sklepem.. na pewno nie przerysuja
-
Spociki Łódzkie
trza bylo podjechac zawsze fajnie sie u mnie pracuje
-
Spociki Łódzkie
no i jeszcze Fela :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
shotboxa trzeba
-
Spociki Łódzkie
Kimi ale tylne trzeba jednoczesnie wkrecac nie tylko wciskac
-
Spociki Łódzkie
w niedziele bedzie spokoj :polew: w poniedzialek opowiesci
-
Spociki Łódzkie
ja mam zwykly do drewna stanleya :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to nie trzeba gotowki brac na impreze... tylu solenizantow
-
Spociki Łódzkie
Kimuś 100 lat i Valentiny w lożu
-
Spociki Łódzkie
kurka tez musze sie spiknac Kimi z Toba... ale nie mam czasu
-
Spociki Łódzkie
sie przegryza, przyniose imiennikowi moze sie podzieli ;p
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
spamer wrocil, juz strony leca :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
podlacz vag i skasuj blad i po problemie
-
Spociki Łódzkie
jej brakiem :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
skarbek sie znalazl
-
Spociki Łódzkie
! :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie porwalo mnie
-
Spociki Łódzkie
no.... nie wyrwiesz na to laski chyba ze z kolka rozancowego
-
Spociki Łódzkie
tez widzialem na milionowej :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Kimiaszku ale na pw nie napisalem ze to proszkowo
-
Spociki Łódzkie
dobrze musza byc informacje na aucie dla zlodziei
-
Spociki Łódzkie
lepszy taboret niz znak uliczny :gwizdanie: