Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
powiedzieli 7 dni daje im szanse, opony byly we wtorek
-
Spociki Łódzkie
ta, za pierwszym razem zjebalem bo zaznaczylem ze dzien przed przyjsciem maja dzwonic bo kasy nie nosze przy sobie. teraz fv nie moze dojsc.... paranoja
-
Spociki Łódzkie
no nie... jak nie dojdzie do poniedzialku zadzwonie i opierdole po raz 2
-
Spociki Łódzkie
Seba fv doszla czy nie ? bo nei wiem gdzie ma dojsc
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ouuu zabiera ten glos co byl :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:39_________________________________________________LUBIE [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:39_________________________________________________poza tym powiedzialem tylko ze ktos stawia a tu juz wyliczania leca luuudzie...
-
Spociki Łódzkie
tak mi lepiej :*
-
Spociki Łódzkie
ja juz sie nie odzywam ;(
-
Spociki Łódzkie
ale pogoda do d.... :polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:47_________________________________________________chlusniem bo usniem
-
Spociki Łódzkie
wodki ?? nawet kieliszka nie wypilem :gwizdanie: ale dali mi mojej porterowki [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:43_________________________________________________EOT
-
Spociki Łódzkie
mnie nie pytaj, ale powazne od razu przepytytwanie az sie zle poczulem dobrze ze jej nie pilem bo by mi sie cofnela teraz
-
Spociki Łódzkie
a tego to najstarsi gorale nie wiedza :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
poza tym ktos teraz stawia :naughty: i nie ma ze boli
-
Spociki Łódzkie
ale lizuchy... ale potem opijemy zakup :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ostatni.... Pierwszy :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale dla forumowiczow lekko drozszy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
z tym ze nowi przychodza z flaszka niestety :}
-
Spociki Łódzkie
a, co Kimi nastepne zapisy ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
chyba nikt u nas nie ma
-
Spociki Łódzkie
pewnie o flaszke :polew:
-
Spociki Łódzkie
no nie wiem :polew:
- Spociki Łódzkie