Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ouuuui przegrywamy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja tez tak chce
-
Spociki Łódzkie
uwazaj na ogrodzenia :>[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 08:36_________________________________________________http://biznes.onet.pl/urlop-dla-wypalonych,18563,4192692,1,prasa-detal mieszcze sie w przedziale
-
Spociki Łódzkie
czesc, podpisuje sie Mario....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki w Skierniewicach
a moze nastepny spot ala bazyliszek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
omega i aspargin to nie na silke pamiec i magnez
-
Spociki Łódzkie
nie widac po Sebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:06_________________________________________________o widzisz elke tez zarzucilem i bcaa :gwizdanie: i jest SIŁAAAAAAA
-
Spociki Łódzkie
ale ja nie mam tak dosyc duzego a walisz jakies dodatki ?? jak tak to pyknij na pw ;p
-
Spociki Łódzkie
kazdy ptaszek musi miec daszek... ale musze go na ta chwile zgubic bo mnie nie zechce
-
Spociki Łódzkie
ale ja mam dziewczyne :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
ja raket fjuel i dabel blasta... ale brzucha dalej nie moge zrzucic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
przeslania co ma tesko do Chrystusa :gwizdanie: masakra jaki narod jest zacofany i nie oglada dziennika
-
Spociki Łódzkie
kufa... powiem wam ze niektorzy nie rozumieja ..... gdzie ja kurfa zyje
-
Spociki Łódzkie
kiedy powstalo tesco w swiebodzinie? . . 5 lat przed Chrystusem :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja to tylko haft moge zalatwic albo nadruki
-
Spociki Łódzkie
aaaa ;P nie bylo tematu :polew: wlepki to trzeba isc na ploter i juz
-
Spociki Łódzkie
Seba masz koszulki ? masz wzor, powiedz czym chcesz i ile Cie to kosztowalo. Ile sztuk i powiem jakie koszty u mojego klienta
-
Spociki Łódzkie
ejj czemu ? a co to mialo byc chciaz
-
Spociki Łódzkie
ja chyba tez nie ale niech sie wypowie ktos madrzejszy. poza tym Seba czekamy na prezenty, ktore obiecales
-
Spociki Łódzkie
na alledrogo nie ma ? http://motoallegro.pl/zarowki-postojowki-led-w5w-super-moc-postojowe-hit-i1450331165.html tylko czy ja takie mam ??
-
Spociki Łódzkie
bym mial mocniejsze postojowe niz mijania ale jak zamawiasz to biere tylko jak ja to zmontuje
-
Spociki Łódzkie
http://www.kciuk.pl/osiolek-smieszne-a43136