Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja juz czekam zeby letniawki zalozyc mniaaaam
-
Spociki Łódzkie
powiem wam ciekawa rzecz, wczoraj mialem stluczke jak wiecie, dzis bylem na ogledzinach, dojechalem do pracy juz czekal na @ kosztorys... 1074 zl dziekuje
-
Spociki Łódzkie
Kimi rozporka robiona, jutro ja na prasie dojade, i potem bedzie trzeba przymiezyc gdzie dziury. 10 minut roboty taka rureczka. niestety jestem tylko pod gg bo nie mam kompa jutro z pracy sie odezwe ;P
-
Spociki Łódzkie
dolaczylem do szanownego grona opukanych pan sie zapatrzyl i skrecajac wjechal we mnie ;] straty male zdjec nie bedzie -zdezak -blotnik -porysowane drzwi :]
-
Spociki Łódzkie
wszystkiego najlepszego kobietom :kwiatek: myslalem ze bedzie na banerze Kimi ze schabem :gwizdanie: z tytulem w pogoni za ta jedyna
-
Spociki Łódzkie
nie nie moja branza
-
Spociki Łódzkie
ale to koszulki trzeba oddzielnie kupic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
yy to bez glowy mozna zyc ???
-
Spociki Łódzkie
kolejny dzien w piekle ale piateczek wolny i tym zyje :}
-
Spociki Łódzkie
poszli w kime, stara kielbasa byla i na klopie siedza :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
doktorze na gg uderz
-
Spociki Łódzkie
House ja tam widzialem ze cos odzyskam z Twojego lustra
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kimi na baner bez opierdalanjia- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________sezon grilowy uwazam za otwarty :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
a ja bym chcial automat u siebie- Spociki Łódzkie
dj srebrna farbe w sprayu masz moze ?- Spociki Łódzkie
ja mam 2,5 polski na lapciaku- Spociki Łódzkie
ja moge kabel wziac kompa nie bede bral :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale tak na prawdze dzis bylo za cieplo na zimowki, az glosno bylo w furgonie jak sie jechalo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
niebiescy koledzy stac beda w obie strony :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jesli tak ma byc to mow- Spociki Łódzkie
tooo Panton po mnie przyjezdza w takim razie :gwizdanie: - Spociki Łódzkie