Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
zdjecia w galerii
-
Spociki Łódzkie
tylko zeby mu siostra jego maski nie obila :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
oj Tomek ogarnij sie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
http://strony.toya.net.pl/~bartas/audi.zip zdjecia ze zlotu dzisiejszego
-
Spociki Łódzkie
wiem, ale wodke zawsze moze przywiezc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
mi sie tak nie chce jechac
-
Spociki Łódzkie
dla kazdego po sztuce oczywiscie :gwizdanie: szczegolnie ze na klimie temp zew pokazala mi -11
-
Spociki Łódzkie
wcale sie nie martwimy czy kogos nowego nie znamy :] to nowy musi sie wkrecac
-
Spociki Łódzkie
z jakiego samochodu ten lapek
-
Spociki Łódzkie
wysoka szosa :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-kpl-wawa-i1467419877.html
-
Spociki Łódzkie
ty no ale lem nie jest taki drogi
-
Spociki Łódzkie
Gdzie Jest k**wa Zbyszek [ OFICJALNY TELEDYSK ]
-
Spociki Łódzkie
tylko twarz zmieniac
-
Spociki Łódzkie
wszedlem na strone to sie eset obudzil na czerwono :>
-
Spociki Łódzkie
kto kufa :P:P ja bym poszedl na bibke ale zeby troche cieplej na dworzu bylo
-
Spociki Łódzkie
znaczy co moje felgi ?? :kox:
-
Spociki Łódzkie
czemu, fajnie bylo
-
Spociki Łódzkie
Panie... a znasz przypadki losowe ?? reasumujac niz tego nie wyjdzie. Musi pisac odwolanie do tych co stawiaja znaki.
-
Spociki Łódzkie
Panton Twoje myslenie mnie przeraza :] pierwsze primo... lezy czlowiek na ulicy.. wjedz kuzwa na niego bo nie powinno go tam byc, drogie primo ultimo... no sklada sie podania tam gdzie sie powinno skladac a nie ... zlamiesz noge to idziesz do dentysty ?
-
Spociki Łódzkie
Dee Jay Ty w interrisku jestes znany na cala firme wjechal w znak i chce kase, niestety odmowa idzie do Ciebie nic sie nie da zrobic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Dj a sterownik do silnika krokowego zmontowac bys umial ? byle pod usb
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Miskowa przylapana zostala w orsayu w piatek