Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Bart nie pierdziel tylko poleruj
-
Spociki Łódzkie
a moje felunie i kapetki nowe czekaja na cieple dni mniam
-
Spociki Łódzkie
nie spiewal bys o krzyzu ;P a mi sie spalila zarowka w predkosciomierzu i widac dopiero od 60... i tyle musze jezdzic
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i zapieprzamy do 16 [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 12:05_________________________________________________czy jakas impreza ostatkowa sie szykuje w wekend ??
-
Spociki Łódzkie
ja biale kce jak juz ale mam nadzieje ze wyciete
-
Spociki Łódzkie
uzywki po 150 na alledrogo zamienniki 120 nowe... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186983.new#new nie wiem czy to zadziala z tylem
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
o dolaczam sie do pytania o tylna lampe
-
Spociki Łódzkie
strasznie mi sie podobaja, a moje sa popekane sie zastanawiam czy dam rade odkleic klosz zakleic pekniecia od srodka i go zakleic ?
-
Spociki Łódzkie
http://motoallegro.pl/audi-a4-b5-kombi-avant-94-01-lampy-tyl-tylne-black-i1454409517.html czemu takie drogie sa ;(
-
Spociki Łódzkie
i co ze ze szwecji
-
Spociki Łódzkie
Bart jutro w gore czy w dol ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tysh prawda, teraz za 6 kola mozna dostac dj -- luksus
-
Spociki Łódzkie
raczej sie na wlasnej skorze nie poznam czarno widze zmiane samochodu na inna padline mimo checi
-
Spociki Łódzkie
widzisz ile kucy
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/volvo-v70-t5-300km-C17507653.html chyba sie przerzuce
-
Spociki Łódzkie
dj spikniemy sie jakos jak znajde chwile wolnego dzis byl dzien dla mnie przed tv i plejka
-
Spociki Łódzkie
to mowicie ze cieplo bylo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pogratulowal, moze kupic trza golfa i go odpierdzielic. trzeba bylo marcina zawolac zeby rozjechal tam wszystkich
-
Spociki Łódzkie
i nie chcemy kochanek :polew:
-
Spociki Łódzkie
kufa ale swiatlo powrocilo
-
Spociki Łódzkie
no coz... jedyni znajomi to pisze nie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a kiedy robimy jakies wodka party ?? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Nalezalo im sie ze przejebali patalachy
-
Spociki Łódzkie
cienko cos widze ten mecz dzisiaj :gwizdanie: