Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to co Ty tam sama robisz ??
-
Spociki Łódzkie
ouuu ale bez drzewa bym chcial jechac
-
Spociki Łódzkie
to kiedy spocimy sie u Ciebie Anno :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
http://allegro.pl/l-koszulki-audi-a4-a6-a8-quatro-t-shirt-koszulka-i1470934056.html
-
Spociki Łódzkie
Tomek Ty czekaj az bedzie cieplo wtedy nie bedzie poslizgu zadnego
-
Spociki Łódzkie
wujek Staszek mistrz cietej riposty
-
Spociki Łódzkie
ja juz nie wiem ile pisz do Bartka :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja sobie pomalowalem felgi w csie i ani czarne mi sie nie podobaly ani bialem wiec nie moge byc obiektywny stad letnie mam normalnego koloru
-
Spociki Łódzkie
myslalem o czanrych na lato u siebie ale mam pomalowane stadnardem[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:50_________________________________________________a Twoja mi sie wcale nie podoba
-
Spociki Łódzkie
kufa i sie nie chwalil wczesniej ja chce zimowki moje na bialo
-
Spociki Łódzkie
chyba czas zakladac letnie, bo zimowki nic tu nie pomoga
-
Spociki Łódzkie
to was pobilem na lebka 22 dni starego urlopu
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
nie chce bo moze jakosc bedzie gorsza i bedziecie na mnie bluznili wole bluznic na Sebe :>
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
wolno dzialasz zima nas zastanie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to ile ten furgon bo moze nowszy model bym przygarnal jak 10k to biore :>
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
to kiedy te koszulki beda ?? 4 chce
-
Spociki Łódzkie
jedlismy u geslerowej dzis nawet niezle
-
Spociki Łódzkie
olej retoryke umow mnie z siostra Ania dopiero latem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to co mi tu o drzewie pisze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tylko pedal mogl zadac takie pytanie :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jak zabierzesz te nogi ze soba ...... kupuje to
-
Spociki Łódzkie
Zlota to na wakacje zapraszasz :gwizdanie: Tomek musi byc to swiety kawalek drewna :0
-
Spociki Łódzkie
nikt Ci nie uwierzyl