Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
:polew: lubie ... wlasnie dlatego mi sie nie chce przyjezdzac tydzien umawiania a przychodzi co do czego... Pontus.... za 3 tyg beda swieta :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kto tam tymi tv hadluje na priva prosze
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hahah chetnych nie brakowalo na czworaka prawie wrocilem do domu :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie chce mi sie
-
Spociki Łódzkie
oki, jutro postaram sie to zrobic, choc od 3 dni siedze tylko w garazu
-
Spociki Łódzkie
nic, napisz mi na pw gdzie Ci to podwiezc bo raczej pod real nie podjade, chyba ze dasz mi czas do poniedzialku jesli tego nie zrobie to po pracy podrzuce
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie ogarnalem 2 dni robilem rozrzad bo sie spierdolio i tamto. a potem ogarnialem z kumplem honde. zgieta mam ale nie mam zmierzonej i wywierconych dziur
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja sobie zrobie grilka w stajni
-
Spociki Łódzkie
u dalej przekretasy dzialaja na allegro :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Adam tylko 17 cali
-
Spociki Łódzkie
ja mam samsunga c650 i jestem zadowolony. a bedziesz mial moze lapciaki ?
-
Spociki Łódzkie
u mnie jak zawsze nie tak musi byc w tym zlomie
-
Spociki Łódzkie
jak to tak szybko ?
-
Spociki Łódzkie
widze dobry dzien na rozrzad, u mnie zabraklo jednej rolki i trzeba dokupic nunia bez przodu stoi
-
Spociki Łódzkie
dlatego zawsze bierz Izunie
-
Spociki Łódzkie
i to pewnie mowil niesmialy :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja tez bylem niesmialy :polew: :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Cacek pierwszy raz boli potem sie przyzwyczajasz :polew:
-
Spociki Łódzkie
kierwa jak pikusiem bylismy to tez sie patrzyli :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
sa dobrzy ale cholernie drodzy