Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja tam tylko jeden blad taki sam znalazlem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ten stol bilardowy...... :polew:
-
Spociki Łódzkie
Bart a Ty umiesz je czytac ?
-
Spociki Łódzkie
ale to byl typowy wyjazd do czarnobyla czy pojechaliscie. bo ciekawi mnie calkowity koszt
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________Marcin a jakie koszata byly i na ile dni ?
-
Spociki Łódzkie
Chriss to jak z tym weselem Asia pyta
-
Spociki Łódzkie
pewnie ktos nia jezdzi :polew:
-
Spociki Łódzkie
j**ane plamy z oleju
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
starzy juz jestesmy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie potrzebnie pojechalem na ta wioche moglem z wami postac, to tam sie wynudzilem. na nasteny tydzien nie ma bata nie jade
-
Spociki Łódzkie
a mi sie nie chce
-
Spociki Łódzkie
bylo fajnie ale... zimno nie da sie ukryc ja domarzlem na wsi ;p
-
Spociki Łódzkie
malucha jak wracalismy ze stajni widzielismy za pabianicami, ale jak jest sie jedynym w klasyfikacji to trudno nie miec kompletu punktow.
-
Spociki Łódzkie
a kolo zabrales :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zrobcie mi sniadanie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
program tez mam ale nie potrafie logow zrobic poza tym nie ze wszystkim mi sie laczy
-
Spociki Łódzkie
wezcie jutro waga u mnie sprawdzicie czy wszystko prazy :} kabel mam jakby co ;p
-
Spociki Łódzkie
pamietacie stare czasy ?
-
Spociki Łódzkie
:polew: mi zal opon :gwizdanie: ale postaram sie teraz byc zeby wesprzec kolege czytaj... uszkodzimy auta konkurencji
-
Spociki Łódzkie
Kimi konkurencje Ci zrobimy jutro :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a od ktorej starty jutro ?
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
no ta mi sie podoba
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dla mnie i tak sie moze zetrzec wiec .... zolty :gwizdanie: