Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
czy jest mozliwosc wagiem sprawdzic czy rozrzad jest dobrze ustawiony ?
-
Spociki Łódzkie
hmm :] to ja juz mam jak na ssaniu, ostatnio ta bestia mi wpieprza 13l gazu
-
Spociki Łódzkie
no wiec czy ten caly bajerek, ktory masz dj to tylko pod klekoty i co to takiego moze napiszesz bo pewnie nie tylko ja jestem ciekawy
-
Spociki Łódzkie
a co to ten rezystor i czy tylko do klekota ?
-
Spociki Łódzkie
bez kobity kiepsko, chociaz pisanke mogles wrzucic
-
Spociki Łódzkie
ale sie najadlem, przez najblizszy miesiac nie badam cholesterolu
-
Spociki Łódzkie
Ty juz ten wiek ze nie masz sie czym przejmowac poza tym kazdy ptaszek musi miec daszek
-
Spociki Łódzkie
sami szukamy ;p ale jest w jakiejs kamienicy 2 pokoje ale ogrzewanie gazem. ja odpadam ale jak chcesz dam namiar
-
Spociki Łódzkie
w jakiej firmie ?
-
Spociki Łódzkie
glupio mu jak Kimiemu
-
Spociki Łódzkie
Sebus ja nie mam nic do nikogo z nas tylko chodzi o to ze sam przejazd politechniki dupnie wykonalismy myslalem ze bedziemy zmieniac pasy ciach ciach takich kamerek to powinno byc ze 3 zeby cos wybrac i kazda na innym aucie
-
Spociki Łódzkie
powiem szczerze, ze plany byly zacne lecz nasze wykonanie prymitywne
-
Spociki Łódzkie
a co to za 2 leszcze na koncu :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ahhhh nie dales po sobie poznac
-
Spociki Łódzkie
ahahah tez ja przylukalem [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________a Misiek jak patrzylem nie byl wcale zainteresowany :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale Kimi wpadl w dziure to az wystrzelil z niej
-
Spociki Łódzkie
smiej sie moja popierdolka ma full hd
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tylko wodka jak ktos marudzi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no w kalendarzu od stycznia sa :gwizdanie: wiec po co takie gadanie bo nie kapuje
-
Spociki Łódzkie
lubie takich.... a.... to jednak nie dam rady
-
Spociki Łódzkie
na politechniki, ja tam chcialem naszej sniezynce zlozyc najserdeczniejsze zyczenia i zdrowia bo coraz marniej wyglada niunia juz umyta przod wypolerowany, teraz ze swieconka trzeba
-
Spociki Łódzkie
taaaa.... ale nadal nie wiem gdzie podjechac jak juz umyje auto