Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
jakie pieniadze ?
-
Spociki Łódzkie
Kanulec no dzien wczesniej i bylby blogowslawiony. Ale gratulujemy z Asia
-
Spociki Łódzkie
no prosil zajzyj pod maske czy jest silnik :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no prosze :} u mnie to nic nie daje wiec dziala
-
Spociki Łódzkie
a to daliscie rade i ruszyl tak jak powinien ?
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 20:59_________________________________________________daje rade hd
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i jutro do pracy ehhh- Spociki Łódzkie
o i kazdy baluciorz to potwierdzi :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
baluty nie jedza miesa- Spociki Łódzkie
mysle ze bys nie zdazyl- Spociki Łódzkie
jak bys sie tu wychowal to nie masz sie co obawiac- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zazdroscimy :> ale kiedys sie pobudujemy....chyba- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ke ?[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 23:03_________________________________________________no kolo mnie- Spociki Łódzkie
nie cos sobie tlumaczyli na rogu limanki i urzedniczej :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
:polew: dzis przyjechalismy do mnie na ulice a Asia mowi...my mamy tamtedy przechodzic hahahha- Spociki Łódzkie
ehhh, babka mieszka blisko manu, blisko mnie- Spociki Łódzkie
czas zebys jakas dupe poznal w lodzi moze kierowniczke orseja :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________latwiej by nam sie pilo- Spociki Łódzkie
juz siam [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 22:30_________________________________________________i Hałs poszedł- Spociki Łódzkie
pije caly czas... nie chcesz bart pic z kolegami to pij do lustra- Spociki Łódzkie
ale sie nabumbilem- Spociki Łódzkie
no wlasnie on ginie w oczach... - Spociki Łódzkie