Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to do 12 zejdzie jak sa dobrzy i latwo srubki puszcza
-
Spociki Łódzkie
nom do Ciebie a tak... zakupy nie wiem kiedy
-
Spociki Łódzkie
podjechal bym rano do Ciebie ale nie mam furgonu jeszcze
-
Spociki Łódzkie
:polew:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 20:59_________________________________________________uu cicho... zona kontroluje
-
Spociki Łódzkie
poomijajac ze pewnie bedzie nas z 6 osob :polew: wliczajac darka
-
Spociki Łódzkie
oczywiscie lasek nie bedzie
-
Spociki Łódzkie
jakiego grilla dookola pnia drzewa
-
Spociki Łódzkie
Śniezynko jak chcesz pic nie mow tylko do Bartka Ty ch.....u :P:P
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
stringi bierz :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ty to bedziesz z djem tanczyl :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ostatnio bylo w innej firmie taniej :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
bedzie ciezko ale postaramy sie byc o tej z grila na grill- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
tak samo jak na poczatku- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobra nadszedl czas na to zeby sie wyprowadzic jakby ktos slyszal o jakiejs okazji na kupno mieszkania w lodzi najlepiej 2 pokoje prosze pisac potem bedziemy prosic na parapetowke- Spociki Łódzkie
szukali d*p na sobote :polew:- Spociki Łódzkie
najlepszy byl gosc z vtecha no co on moze... k**wa... logi sie sprawdza na hamowni k**wa a nie na dziwki sie jezdzi czyjas fura- Spociki Łódzkie
tooooo fajnie :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:09_________________________________________________do testow przejazdzka- Spociki Łódzkie
mhm, no dobrze ja nie moge go zainstalowac bo chce systemu x64- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czym to skladasz ?- Spociki Łódzkie
Seba konto demo zalozyc ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie