Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tyle ludzi sie od niego odzywa, ze chyba zmienie fach
-
Spociki Łódzkie
ale jak ... moderowany :polew: to tak jak Kimi rozowy
-
Spociki Łódzkie
ja mam toje :polew:
-
Spociki Łódzkie
http://kwejk.pl/obrazek/90282 ogladajcie....
-
Spociki Łódzkie
uuu to nie pojezdzi
-
Spociki Łódzkie
mowisz jakbym sie znal
-
Spociki Łódzkie
b5 ale czy t nie zauwazylem, marcin ale nick nie pamietam
-
Spociki Łódzkie
Bruno, no nie mial bys z kim wodki pic :gwizdanie: a wogole dzis sympatycznego klubowicza spotkalem kolo wamu, pogadalismy na swiatlach, kolega w czerwonym avancie
-
Spociki Łódzkie
nie bijcie dziewczynki w rozu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
c**ju do Ciebie powiedzial :polew:
-
Spociki Łódzkie
teraz musisz wypic ze mna
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tak jak ten rozyk :polew:
-
Spociki Łódzkie
ufff po 3 latach wsiadlem na rower, zobacze co jutro bedzie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
denerwuje mnie ten roz, od razu sie rzuca jak strona sie wczytuje
-
Spociki Łódzkie
ale na takiego grila musi byc juz na prawde cieplo
-
Spociki Łódzkie
kropki tez stawia ?
-
Spociki Łódzkie
rozowy jak dziewczynka nasz Kimiaszek
-
Spociki Łódzkie
Ty Bart to czasem gg odpalasz w domu ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a teraz o co chodzi z ta ruda ?
-
Spociki Łódzkie
ruda jest w domu