Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja juz w pracy siedze lubie takie poniedzialki
-
Spociki Łódzkie
a koperty wazna rzecz moze b8 bedzie ;p to pozdrawiamy goraco teraz bobo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wlaz na irca i nie pitol
-
Spociki Łódzkie
wogole zapytaj zony jak ma na nazwisko, czy ja zlapiesz na panienskim
-
Spociki Łódzkie
chcielismy sie wkrecic ale.... przestaniesz nas potem lubic :gwizdanie: to pojechalimsmy
-
Spociki Łódzkie
to nie ode mnie to z Mordoru
-
Spociki Łódzkie
Krzychu a jak wesele sie udalo ?
-
Spociki Łódzkie
ciekawe kto nastepny
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ahahaha tak myslalem, ze mowisz o najwiekszym ulubiencu getta ale potrzba kogos co by pojechal na dni rzgowa :polew:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak kazdy :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 22:41_________________________________________________patrz house, chase jest, taub jest, 13 jest.... musimy jakiegos czarnucha znalezc do naszej paczki :polew:
-
Spociki Łódzkie
za policje pite bylo :polew:
-
Spociki Łódzkie
pod brama juz tam
-
Spociki Łódzkie
Ci co zostali to obalili
-
Spociki Łódzkie
bo Bruno ma bieg szybki i wolny + wsteczny
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem ale chyba Miskowi i Pontonowi muli auto ;] odwiozlem Asie i jeszcze ich spotkalem po drodze
-
Spociki Łódzkie
a kogo to interesuje ? Ty lepiej kupuj klej bo musze w koncu podjechac do Ciebie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tak mi sie zauwazylo ( mowa o niesmialym ) http://pornodemotywatory.pl/19250/Konkurs
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
najstarszy zadecydowal juz gdzie jest spot :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tylko Tomek zaznacz ze jest ladne nie z tego powodu ze go Seba nie robil