Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a nie mozna za 2 tygodnie k**wa..... zawsze nie tak jak trzeba a tez chce miec czyste fotele
-
Spociki Łódzkie
:polew: odzew lodzkiego jak grom :polew: ja nie jade
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
rano o 7 wyjazd
-
Spociki Łódzkie
a wogole jak sie jedzie do wawy ? znaczy ile godzin wczesniej musze w sobote wyjechac ?
-
Spociki Łódzkie
ooo kierwa to fajna cena :]
-
Spociki Łódzkie
ctrl+c ctrl+v :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
a jakie koszta?[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 23:09_________________________________________________mnie nie bylo na spocie nie zdazylem
-
Spociki Łódzkie
Seba mam kumpla co by odkupil od Ciebie bilecik
-
Spociki Łódzkie
Krzychu ja wrzuce kosza do fury jakbys gdzies kolo milionowej przejezdzal to daj znac jak nie to po tyrze podjade
-
Spociki Łódzkie
no ja sie do lodzi doczlapalem dopiero
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a czemu nie odbierales teleffonu ??
-
Spociki Łódzkie
udalo mi sie domyc buty :polew:
-
Spociki Łódzkie
e tam, my poszlismy pod klopem pusto, a piwo kupowalismy pod underem, kolejko 0 :gwizdanie: trzeba wiedziec gdzie sie ustawiac
-
Spociki Łódzkie
:polew: tak obstawialismy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
normalnie na dowidzenia hity zaczely leciec [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 09:18_________________________________________________Madzia.... i tak nie dojedziesz to po co sie pytasz
-
Spociki Łódzkie
Yugoton & Paweł Kukiz - O nic nie pytaj
-
Spociki Łódzkie
wlasnie nie bylo z kim ne mogles napisac ze idziesz. kabarety podobno dobre byly
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ehh pipy jak zafsz
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
idziemy na te juwenalia ??????
-
Spociki Łódzkie
najwyzej jedna bedzie trzezwa co do monopola skoczy :polew: