Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
nawet nie daliscie sie Tomkowi pochwalic ja trzymalem w tajemnicy
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja mam tyylko aparat hd
-
Spociki Łódzkie
ja mysle ze kamera musi byc z podgladem bo zawsze mozna dane ujecie powtorzyc a tak... trzeba robic skrawek z tego co sie ma
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie chcialem byc pierwszy wiec dodalem cos dobrego do zdania... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
trailer ciekawszy ale jak na pierwszy raz git
-
Spociki Łódzkie
Chris :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
kierwa ekipa lodzka a tam na pierwszym planie EPA
-
Spociki Łódzkie
nudny ten filmik
-
Spociki Łódzkie
Dj bedzie rżnał na czesc
-
Spociki Łódzkie
oo beda czesci odwiedze Cie
-
Spociki Łódzkie
a to masz prawo jazdy ze lawete mozesz prowadzic ?? i co przywiozles
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nic nie mowie, nie bede sie odzywal :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
spozniona reakcja jak dojazdy na spota
-
Spociki Łódzkie
toz to starsze niz wegiel
-
Spociki Łódzkie
oj jak ciezko wstac bylo
-
Spociki Łódzkie
no jest tam transponder ale nie dziala, Pontek powiedzial ze trza nowy to zamowilem
-
Spociki Łódzkie
mam 2 kluczyki, oba otwieraja mi auto ale nie moge odpalic, a wypadalo by miec dzialajacy 2 kluczyk
-
Spociki Łódzkie
za 10 nie sprzedali by, przeciez na wszystkim u nas trzeba zarobic. mam transpoderek w kluczyku odpalam auto ale gasnie zaraz. nie kapuje
-
Spociki Łódzkie
no jak wielokrotnego to mam w kluczyku, ale kupilem juz za 18 zl z przesylka
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czyli mam id 13 kupic czy 48 bo juz zglupialem, wczesniej mowiles 48