Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
spocony janek :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
lato mam na nazwisko
-
Spociki Łódzkie
jeszcze zapomniales powiedziec ze na rhodos bylem
-
Spociki Łódzkie
ps3 to zuo, do 3 gralem
-
Spociki Łódzkie
czyli srtracone czy cus sie da jesio ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba jak tam oponki ruszyles cos ? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ahahahah leze :polew:
-
Spociki Łódzkie
wrzuc Klysia w teledysku umbrela
-
Spociki Łódzkie
widze ze tylko prezesowstwo zostalo na forum
-
Spociki Łódzkie
no jak dobrze pojdzie to bedziesz mial blondyna :polew:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
szkoda ze malo kobiet bez stanikow chodzi
-
Spociki Łódzkie
jak dopsz wrocic do lodzi jest duzo dobrych trunow
-
Spociki Łódzkie
jesli nie jest to audi to tyl podniesiny jak w ladzie
-
Spociki Łódzkie
niebieska tabletka powoduje skorcz nogi podczas jazdy ???
-
Spociki Łódzkie
standardowy wekend w Polsce, dzis bedzie sie Bartus alkoholizowal jutro trzezwienie potem 3 dni pracy i powtorka
-
Spociki Łódzkie
to dalismy sobie po razie, ale nawet grzecznie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kiedy Dj wyglasza kazanie wiedz ze COS JEST ZLE
-
Spociki Łódzkie
wolal bym mlodej oddac swoja za duzo wlozonej kasy zostalo
-
Spociki Łódzkie
ale handlowcy w dupe
-
Spociki Łódzkie
za 12 oddam swoja :>
-
Spociki Łódzkie
niektorzy po urlopie juz ale tym pierwszym teraz dlugi wekend sie szykuje
-
Spociki Łódzkie
Puska...no wiesz jak my wygladamy z galerii a Ciebie nikt nie zna dawaj linka na pw bo Seba to nie chce Cie ogladac :>