Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ostatecznie moge wpasc
-
Spociki Łódzkie
Klysiu brzydki nie jestes :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ty lepiej szlifuj etat dla mnie
-
Spociki Łódzkie
Krzysiu chwal sie
-
Spociki Łódzkie
dlatego napsialem ze nie lubie mojego auta
-
Spociki Łódzkie
i odszkodowania nie bedzie chyba ze ma ac ;] przypadek losowy wspoczuc tylko
-
Spociki Łódzkie
ale jaja, ogladam tvn turbo pokaduje audi a2 a o co chodzi.... maska sie nie otwiera, maske tylko otwieraja w aso jak cos sie spierdzieli. opuszcza sie gril i zalewa sie przez niego wszystkie plyny jestem pod wrazeniem
-
Spociki Łódzkie
ostatnio jechalem srebrna i widzialem pantonowoz bezpieczny poza tym nikt sie nie smieje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
na Pieknej to jak na pobojowisku, pioruny jebaly dookola jak glupie. Nawet nie oszczedzilo sie kanapie wyrzuconej przez kogos pod blokiem. Jak w nia jeblo to az podskoczyla. A ja w aucie i wyjsc nei moglem Po tym tez wyskoczylem :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba nie cwaniakuj tylko odpowiedz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Zgadywanka http://www.kaktusek.pl/demoty/14cc2ca504392d0a107cf3049a37d60d.jpg
-
Spociki Łódzkie
a ja nie lubie mojego auta i przy pierwszej lepszej okazji kupie inne :]
-
Spociki Łódzkie
ja dzis widzialem b5 w avancie zielona klubowe ramki skrecala z obywatelskiej w jp2
-
Spociki Łódzkie
a jezdziles w avancie
-
Spociki Łódzkie
a na ps3 nie macie mafii 2
-
Spociki Łódzkie
dj dlaczego u Ciebie na skrzyzowaniu swiatla wisialy ??
-
Spociki Łódzkie
jakos szyderczo to zabrzmialo w tej wypowiedzi
-
Spociki Łódzkie
Kimiasz no nadal u kogos sa sciagacze wiec zdejmuj jka kazdy bez :]
-
Spociki Łódzkie
aja powiem ze 4 duze hainie daja rade :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie trzeba sciagaczy ale jak cos to napisze wieczorem czy odzyskalem swoje- Spociki Łódzkie
chriss ma nowa zone jeszcze nie wymija :polew:- Spociki Łódzkie
o kierwa... mody do ogarniecia :gwizdanie: oczywiscie Pani- Spociki Łódzkie
do piatku pensje przepije :gwizdanie: - Spociki Łódzkie