Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja to pisalem i pilismy w sobote
-
Spociki Łódzkie
to byl zamach na Lukasa
-
Spociki Łódzkie
to niech wraca :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 21:52_________________________________________________wezmiemy wiecej alkoholu
-
Spociki Łódzkie
ale ja zartuje co by chciala robic z kilkoma pijakami chyba okna myc :polew: choc w koncu wypadalo by ja poznac po imieniu
-
Spociki Łódzkie
no Ty to wiem siostre tylko wez, nie bede tylko pokemonem na liscie fb
-
Spociki Łódzkie
Tomek wspominal o piciu w sobote... jak sie stosunkujecie do tego ??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bo bysmy w koncu pokombinowali cos z moim kluczykiem :>
-
Spociki Łódzkie
to kontynuuj je dzis tez :decayed:
-
Spociki Łódzkie
wczoraj byla teraz to ... gon sie leszczu Ponton bedziesz ??
-
Spociki Łódzkie
ajj rakija ... mniam
-
Spociki Łódzkie
ouuu powrocilem do zycia :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 09:56_________________________________________________ chyba aktualne zdjecie Miska :polew:
-
Spociki Łódzkie
yyy swieto miala ta siksa od pocietej :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: a ja bym na koncert prodigy teraz poszedl z ta pania w sukience w rozyczki :D:D:D
-
Spociki Łódzkie
dobrze, bardzo dobrze bo juz przez Zlota sie buraczyla [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 02:19_________________________________________________sie wyrownalo :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
o dojechal i git
-
Spociki Łódzkie
jeeessstteeeessss szzaaalooooooooooooonaaaaaaaaaa :decayed: :decayed:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czesto sa wesela wiec raczej tak
-
Spociki Łódzkie
marcin wpadasz do knajpy ?
-
Spociki Łódzkie
i co ja tu sam robie, shit :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tylko zacznijcie tym razem w knajpie a nie wczesniej
-
Spociki Łódzkie
standardowo Ty Bart
-
Spociki Łódzkie
aska mowi idziemy wiec idziemy :gwizdanie: