Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
cialo goloty duch i serce adamka i moze mistrzostwo by bylo. Pontek bedziesz jutro na zlocie ?? moze zaprogramujesz mi kluczyk ?
-
Spociki Łódzkie
taka prawda ze pierwszy raz slowa nic sie nie stalo nie sa wymawiane z podtekstami
-
Spociki Łódzkie
trudno, walka ciezka, 0 ciosow adamka....no ale z ukraincem nie mial szans, zasieg ramion jak w szybowcu
-
Spociki Łódzkie
rtl brak j**ana toya[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 22:58_________________________________________________cmok:)
-
Spociki Łódzkie
gdzie ogladacie ??[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________moze ktos kamere skypa ustawi do telewizora :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jakis gril jutro czy co ?
-
Spociki Łódzkie
ale zauwaz ze za granica lewy pas jest do wyprzedzania tylko a nie ze za 3 skrzyzowania bede skrecal w lewo to jade lewym. i przyznaje sie jechalem 30 na godzine w czechach [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:36_________________________________________________ponton z iklocka zdejmiesz simlocka ?
-
Spociki Łódzkie
dj przyzwyczajony
-
Spociki Łódzkie
dziwne ze nie zdjeli go za czerwona kartke :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
i 10 minut by dodali niemcom zeby wygrali, ale grali niezle
-
Spociki Łódzkie
k**wa.... no szczesny to boi sie swoich niz niemcow kierwa
-
Spociki Łódzkie
zostaw gdanszczaka bo wogole nie bedzie sie odzywal
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
On juz nie chce tak malego auta
-
Spociki Łódzkie
oby sie sprzedala i bylo cos lepszego :gwizdanie: ja nigdy nie dostane tyle za moja
-
Spociki Łódzkie
czemu beczysz jak chcesz cos lepszego ??[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:26_________________________________________________ :polew: :polew: rodzina sie powiekszyla :polew: ego uroslo :polew:
-
Spociki Łódzkie
heheh ja juz zdjalem jak przestal tak strasznie spamowac
-
Spociki Łódzkie
no ja kierowcy tez
-
Spociki Łódzkie
na maku byli widzialem :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 21:35_________________________________________________jak byscie zamawiali dywaniki to tez bym chcial na przod
-
Spociki Łódzkie
Chriss to piwo to jakies mocne bylo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no nie gadaj.....to wina zony :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pronciem cie :polew:
-
Spociki Łódzkie
pozdrawiam tych co byli
-
Spociki Łódzkie
olej znajomego :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie