Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a dolarek na penisie zebys widzial jak twoje pieniadze rosna ??
-
Spociki Łódzkie
a Twoj napis na plecach hooligans to co :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a ja chce napis tylko za male mam rece Marcin no bardziej dorosly nie bedziesz tylko buraka chcesz miec na ciele ????
-
Spociki Łódzkie
kierwa zachcialo mi sie ostatnio tatoo
-
Spociki Łódzkie
duzo mandatow na droge
-
Spociki Łódzkie
klocki kolo 100 a tarcze masz okragle
-
Spociki Łódzkie
poniedzialek mam wolny wiec moge podjechac, wymyslmy cos bo juz mnie wkurza brak rolety a kupe kasy wydalem zeby byla
-
Spociki Łódzkie
dj kiedy robimy moj bagaznik.... no przydalo by sie juz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Panton --- tyle czasu tutaj sie nic nie dzialo, ze nikt nawet nie zauwazy, na pewno Ciebie
-
Spociki Łódzkie
to ja sobie tez nie odmowie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Panton, doczytalem, jestem z Toba... Poziek ... za obrazanie Pantona powinno byc ostrzezenie bo nie robisz tego na PW
-
Spociki Łódzkie
ale Seba napisal, ze tak samo by sprawe zalatwil.... ja bym uwalil Malika
-
Spociki Łódzkie
Seba tylko ze jak Ty bys przerobil wiadomosc nie majac znajomego.... nie bylo by Cie juz tutaj
-
Spociki Łódzkie
dobrze gadasz Seba to samo napisalem ban .... a uciszenie dla Lukasa
-
Spociki Łódzkie
bedzie dym :>[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:24_________________________________________________powinni ten watek otworzyc i zobaczyc co ludzie mysla o tym
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
i znowu kolesiowskie zalatwienie sprawy, ban dla Malika powinien byc
-
Spociki Łódzkie
chyba lepsze AC
-
Spociki Łódzkie
Ponton na prezydenta...jak kabel odzyska oczywiscie
-
Spociki Łódzkie
wiem ale ci ojcowie zalozyciele mnie rozwalili
-
Spociki Łódzkie
jak o ojcach mowa
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Adaś ale ojciec zalozyciel moze :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ojcowie zalozyciele ahahahah rodzina Soprano k**wa..... i maja monopol na a4
-
Spociki Łódzkie
ja tez widzialem i tez nie rozumiem, nawet sie nie staram