Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
flacha sie nalezy, bo samochod byl ciezszy i wiecej spalil :polew:
-
Spociki Łódzkie
szybko sie jezdzi z Brunem -- Misiak...aparat mialem
-
Spociki Łódzkie
port dzis mam nadzieje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja juz nie bylem w stanie odpisac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a laski piszcza
-
Spociki Łódzkie
z tym ze ja ani nie wygladam jak mis ani nie jak ten cukiereczek
-
Spociki Łódzkie
a moze byc tylko jak to jest na Misia ?? :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
lol a bedzie mozna powozic sie jak juz pojedziesz od miska
-
Spociki Łódzkie
śliczna :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pania od wypracowania poprosze. kurcze legia cos sie nie popisuje :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jeszcze raz i postykamy sie pitokami :polew:
-
Spociki Łódzkie
w sumie masz racje bo tamten kosciol tak nazywam ale ten tez jakos wybielal ostatno
-
Spociki Łódzkie
nie zdazylem zadzwonic skrecalem w pomorska w prawo a Ty jechales prosto - ja renowke oklejona zabawkami ;p
-
Spociki Łódzkie
http://www.cda.pl/video/256061a/Cicho-bo-stara-jest-w-piwnicy Mario, kolo bialego koscila za***iście oklejony pluszakowoz stal kolo Ciebie a Ty nic
-
Spociki Łódzkie
witam z kopalni [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________ hicior :polew:
-
Spociki Łódzkie
hmm ale juz fajnei wyszlo :gwizdanie: ale to chyba wina swiatla jest, bo na dworzu pieknie nagrywa
-
Spociki Łódzkie
chwila gadania o pytongach i poszli sie bawic z muzinami :polew:
-
Spociki Łódzkie
tomka wezmiemy tez;p
-
Spociki Łódzkie
mi tam sie podobalo :] tani alko, lasek duzo, blisko do kibla :gwizdanie: ale przed nastepna impreza ide na bank do sledzika w koncu oblookac
-
Spociki Łódzkie
paciatymi kierwa
-
Spociki Łódzkie
Kimi to bede z Toba chodzil :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie