Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
baniak mnie tak napierdziela :gwizdanie: postaram sie dac rade :} najwyzej Kimiasz po mnie podjedzie
-
Spociki Łódzkie
na mnie nie liczcie, przepraszam najmocniej
-
Spociki Łódzkie
alez mam kaca, o kierwa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tylko prosze nie zajebcie mnie tam, ja kruchy jestem ;(
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze zaplaci bo z gdanska
-
Spociki Łódzkie
ja tez ;] [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 01:37_________________________________________________szczegolnie jak przyjedzie po mnie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem ;p wypilily 1,5 krupniku na 3
-
Spociki Łódzkie
podjedz po reszte zrobimy mu powitanie
-
Spociki Łódzkie
imo jo tyz :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja nie mam nic, ale w koncu sie doigra :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
gozej niz z babka :polew:
-
Spociki Łódzkie
Mario ja nie wiem o co chodzilo.... ale dziwnie sie czuje ze ktos wkleja co mowe
-
Spociki Łódzkie
czy Maveric zaglada na forum bo ostatnio widzialem go na kilinskiego ?[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 00:50_________________________________________________dj leszczu .... wytlumacz ludziom bo nikt nie rozumie po co wkeiles rozmowe nasza
-
Spociki Łódzkie
dj.....dowartosciowales sie... ciesze sie [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________mysle ze dawno ostro wp***dol nie dostales od... nie wiadomo skad
-
Spociki Łódzkie
tak kiepsko grales, ze Cie tak szybko puscili ??
-
Spociki Łódzkie
wrocil i od razu dowalil
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
grube pw wysylam :polew:
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to co tu robisz, zakladaj :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
najgorsze ze wczoraj mialem w lodowce dzis brak... ;(