Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
gdzie idziecie ?
-
Spociki Łódzkie
infosys to Kanu
-
Spociki Łódzkie
Tobi pisz do dja moze Cie wezmie ze soba :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
u Glinka sie obrazila rano jeszcze fotki w linku byly [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 21:12_________________________________________________Bartuś cos mialem miec na gg :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Mario apropo Twojej czapki forum.sudety.it/viewtopic.php?t=3080 :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja ostatnio zadko wychodze na miasto wiec nie pomoge. a odysejna na piotrkow jak sie jedzie. ale tam to mowie orkiestra. za osobe 180
-
Spociki Łódzkie
teraz to moze byc ciezko, przelec sie jutro pietryna i zobacz co jeszcze wolne ja preferuje sylwki ala weselicho-orkiestra musi grac do rana :} wiem ze na wylocie z lodzi w odyseji sa jeszcze miejsca
-
Spociki Łódzkie
aucc :slina: :slina: az idzie na fb
-
Spociki Łódzkie
na otwarciu nic nie bylo widac, tyle gazu lzawiacego bylo w srodku.
-
Spociki Łódzkie
ehh Mario kiedys w jakiejs knajpie z checia u Ciebie sie boje
-
Spociki Łódzkie
boje sie z Toba siadac do kielicha.... nie wiem czy czerwony krzyz by mi pomogl nawet
-
Spociki Łódzkie
Mario, wiesz ze Tobie sie nie odmawia ale ja za mlody jestem
-
Spociki Łódzkie
wódki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to zaswieciles :gwizdanie: jak mir podczas wodowania
-
Spociki Łódzkie
to czemu nie bylo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ile Infect za sesje wzail:P
-
Spociki Łódzkie
oddychaj :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
piz*zi jak w kieleckim a grusia jest malutka
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
dzieki wszystkim ale juz zapomnialem o urodzinach ;p lece do nastepnych :polew:
-
Spociki Łódzkie
opowiedz nam o tym :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kazdego to czeka
-
Spociki Łódzkie
za pozno ;p byles na gdyni ?
-
Spociki Łódzkie
wcale nie spimy ....32 oblane :gwizdanie: