Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ale k**wy reklam nie poblokuja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Muzyka w naszych autkach
o gustach sie nie mowi, ale dla mnie masakra
-
Spociki Łódzkie
bida znowu do siebie gada :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
uhh wlasnie mnie ladna a6 taksa przywiozla do domu 2.0 w gazie....ahhh zachorowalem
-
Spociki Łódzkie
no to chyba nie sadzisz, ze to normalne z ich strony :gwizdanie: po prostu chcieli oszczedzic i nie wyszlo
-
Spociki Łódzkie
Marcin napisz Klysiowi prace
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wyczesane[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 22:11_________________________________________________a czy to nie jakis fake
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy mowisz teraz, ze jestes niezadowolony ze masz prace czy sam nie umiesz napisac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
po 1,5 zl sie zglosisz :polew:
-
Spociki Łódzkie
kurcze ja mam chyba nadmiar komputera :gwizdanie: chyba trzeba jakis urlop znowu ogarnac[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 11:08_________________________________________________"- Cześć, jestem Darek. Piję od 20 lat. Przyszedłem tutaj, bo podobno rozwiązujecie problemy związane z alkoholem. - Oczywiście. Powiedz nam Darku jak możemy Ci pomóc? - Brakuje mi 1,50 zł" :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
- Stefan zsunęła Ci się kiedyś prezerwatywa w czasie seksu? - No zsunęła. - I co wtedy zrobiłeś? - Delikatnie wypierdziałem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie podjalem wyzwania zamarzniecia w lesie. moze jak kupie jakies zimowe buty chociaz
-
Spociki Łódzkie
a widziales mnie ?
-
Spociki Łódzkie
tyle zlego kazdy mowil o silniku 2,5, ze teraz jak sie ludziom pozmienialo to mi nadal nie ;p
-
Spociki Łódzkie
jednak z 2,5 nie skozystam :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: :polew: :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
napisalem Bartkowi na gg ze tak bedzie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ufff ktos to napisal
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
teraz Klysiu jest w jednej druzynie to trzeba uwazac co sie mowi na rozowych
-
Spociki Łódzkie
zawsze mozna isc na kanapy na jedzenie :gwizdanie: