Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
nawalic sie dzien przed sylwestrem.. BEZCENNE
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a Ty w kazdy urlop wyjezdzasz ?
-
Spociki Łódzkie
no to wstalem nie ma jak urlop :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale to czemus sluzy ?
-
Spociki Łódzkie
i co wyszlo ? i co to daje ?
-
Spociki Łódzkie
mhm to czemu ja tego nie wymienialem od razu, kierwa byles przy tym :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale Ty umiesz chociaz sam :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: nie dawaj zonie prowadzic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba chce nam auta pilnowac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to moze na ircu bo ja tez ciekawy jestem
-
Spociki Łódzkie
ja pierdziu współczuje, musiała być ładna że ktoś ja skosił albo chodziło o zawartość bardziej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 13:22_________________________________________________kurcze czytam ten watek ze skradzionymi, komus ukradli z 23 na 24 grudnia ... piekne swieta
-
Spociki Łódzkie
lubie mozliwosci ludzkiego ciala, na priv moge podac kontakt bezposrednia hahahahaha :polew:
-
Spociki Łódzkie
remek... nie chcemy ogldac filmow z zona nie tlumacz sie
-
Spociki Łódzkie
DJ-owiiiiiii musi tylko ruch sceniczny pocwiczyc
-
Spociki Łódzkie
EPIC SAX GUY - Sergey Stepanov - ORIGINAL komu podpasi
-
Spociki Łódzkie
ale pilnowales mi fury w niedziele stanlem przed Twoja :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:10_________________________________________________ w benzynie by byl to bym sobie kupil na prezent :} ale po takim opisie nie licze ze ktos go lyknie
-
Spociki Łódzkie
ufff i juz w pracusi jeszcze 2 dni i 10 dni wolnego
-
Spociki Łódzkie
80 letnia babcia ostrego zarzuca...widok bezcenny
-
Spociki Łódzkie
a przy jakiejs sie bawi
-
Spociki Łódzkie
ale enrike kiedys spiewal bez muzyki i umie spiewac a ten.... ja mu wrogiem nie jestem ale promowanie debili u nas w telewizji stalo sie nagminne a my jeszcze mamy za to placic
-
Spociki Łódzkie
ale nie mowie o muzyce bo jest to disco polo, czlowiek na wystepie na zywo mial inny glos niz nagrywa piosenki. czyli kazdy jego wystep leci z nagrania. wiec po co ludzie za to placa ?? to jest tak samo przed wyborami, PO nikomu sie nie podoba ale zawsze zwycieza. jak to jest ?
-
Spociki Łódzkie
ja nadal nie rozumiem po tym jak zaspiewal w mam talent kto go slucha i zaprasza
-
Spociki Łódzkie
no nie te swieta zeby w grobie sie spotykac :gwizdanie: