Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
kkurcze latem takie cos... ludzie by grile rozstawiali, imprezka a tak..... odrywam wlosy od majtek
-
Spociki Łódzkie
aaa... ok to juz wiem o kogo chodzi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
broda robil foty, zimno, guma po pysku dostalem od skylina a wodka byla za slodka
-
Spociki Łódzkie
ktory nowy mowil mi o naklejkach prosze na prv :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 01:29_________________________________________________oczywiscie troche pozniej niz teraz :polew:
-
Spociki Łódzkie
pod realem bo do 21 a tesko 24h :polew: stad tyle aut
-
Spociki Łódzkie
kierwa Kimiasz daleko masz [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 23:14_________________________________________________18,5 stopnia na minusie....chyba mnie niunia oszukuje
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
znaczy co sobie podwyzki nie chcesz sobie dac ?? niekumaty jestem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________no mloda sie wk***ia juz, chyba dzwonila nawet do Ciebie, koniec tygodnia, koniec miesiaca
-
Spociki Łódzkie
a nie zaczales dopiero ?
-
Spociki Łódzkie
ma racje, polac mu... ale jak bedzie cieplej
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
zawsze silikon za 5 ziko i dookola :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Czy da się kupić nową uszczelkę drzwi do Audi A4 B5?
oo kierwa.... na jedne drzwi ??
-
Spociki Łódzkie
dobrze Puchatku
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mi sie podoba, chcialem miec taki ale mam krzywa maske ;p
-
Spociki Łódzkie
aajjjj blondiii
-
Spociki Łódzkie
pal, gwalc i pladruj nie dodalem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak juz tak tesknisz to kiedy mnie do kina zaprosisz - ze sprostowaniem na film
-
Spociki Łódzkie
bylem w piatek u Ciebie malo Ci :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wjedz mu na chate wjedz
-
Spociki Łódzkie
blehh suty przeklute mnie nie rajcuja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 14:59_________________________________________________tylko za co go zawineli ?
-
Spociki Łódzkie
wprowadza podatki od roweru nie martw sie, a jak beda za duze to buty w ktorych chodzimy beda opodatkowane