Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
i wszystko jasne, drozsze oplaty od auta
-
Spociki Łódzkie
no co za pazdzioch
-
Spociki Łódzkie
gdzie ten meil o a5 ?
-
Spociki Łódzkie
miodu Ci u nas dostatek
-
Spociki Łódzkie
hyhyh Asia jest i nie wiem czy chciala by to ogladac
-
Spociki Łódzkie
kiedy powiedz kiedy
-
Spociki Łódzkie
posmaruj zobaczymy Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
za duzo wlaczania, wtedy wszystko bylo od razu
-
Spociki Łódzkie
to jak wlaczyc Panie starszy
-
Spociki Łódzkie
jak kazdego nie nawet powiadomienia nowych wiadomosci w watku - albo nie wiem o tym
-
Spociki Łódzkie
dobrze ze wikipedia juz byla
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jesli za papiery to i tak niezle, bo samochod mozna zalatwic
-
Spociki Łódzkie
to niech zadzwoni, jak takie tanie to jedziemy pociagiem tam, wybiezemy cos dla siebie :}
-
Spociki Łódzkie
no jednego zera .... 55000 dzwon do nich
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a tamtemu walneli na parkingu mandat choc nie byli wezwani przez ochrone m1
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
http://expressilustrowany.pl/noc-moc-i-adrenalina-zlot-fanow-tuningu,artykul.html?material_id=4f538f1db564da664b020000 zobaczcie kierowce ahahhah
-
Spociki Łódzkie
dopra to ja sie zawijam powoli
-
Spociki Łódzkie
ale lista ludzi dostepnych
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a to swoim nie mozesz jechac ??