Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
oj tam..... przeszli dalej
-
Spociki Łódzkie
a na krete latem lecisz
-
Spociki Łódzkie
Nic sie nie staloooooooooooooooooooo
-
Spociki Łódzkie
Ponton a kabel juz masz
-
Spociki Łódzkie
kurfa postawilem na grekow i poszlo sie jebac...jutro musza niemce wygrac
-
Spociki Łódzkie
mojego paska juz nie ma
-
Spociki Łódzkie
ten juz rozbiera paska :/
-
Spociki Łódzkie
ale na bank port
-
Spociki Łódzkie
no ale przeciez nie pada
-
Spociki Łódzkie
no juz myslalem ze real jednak bedzie
-
Spociki Łódzkie
pieknie holendrzy padli
-
Spociki Łódzkie
Klysiu....pogadaj ze Zlota
-
Spociki Łódzkie
twardziele na deszczu stali
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tam gdzie poprzednio
-
Spociki Łódzkie
na razie Bart milczy, my i tak idziemy sie najebac wiec jak chcesz sie dolaczyc
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:grin: dopre :grin:
-
Spociki Łódzkie
Brodziach .... idziemy jutro na juwenalia ??
-
Spociki Łódzkie
http://tablica.pl/oferta/czesci-honda-accord-cd7-oddam-za-dobra-flaszke-ID13YA9.html#7ca078ed;r:8;s:125 dobre ogloszenie
-
Spociki Łódzkie
to tak jak do wahaczy jest 16 klucz
-
Spociki Łódzkie
wykroic remka musisz