Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
cóż pewnie jak bo codziennie tamtedy jeżdże. Ciebie też widuje
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mmm my w Bełdowie przed Prawecicami
-
Spociki Łódzkie
Tomciu a gdzie ? bo my z młodą tylko na marynowane
-
Spociki Łódzkie
jak wjedziesz w ogrodzenie
-
Spociki Łódzkie
ja byłem z młoda w realu za 10 i nikogo nie było wiec też zawineliśmy
-
Spociki Łódzkie
no pierwsza....boskaa
-
Spociki Łódzkie
a gdzie spotkanie i o ktorej ?
-
Spociki Łódzkie
jak macie isc do antraktu to polecam....wlasnie wrocilem....rewela :banan::banan:
-
Spociki Łódzkie
w czwartek podjade z malym wczesniej zadzwonimy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a bylo zle jeszcze w poniedzialek....jak moje lampy ??
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
troche za pozno ;p ja juz zaczalem biesiade- Spociki Łódzkie
o ktorej bedziesz ?- Spociki Łódzkie
noo to bede ;p ---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- Dja wezme- Spociki Łódzkie
no nie gadaj d-bomb- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Brodziach....slyszalem, ze w wekend sa dni rzgowa- Spociki Łódzkie
ja mam w domu piekny karabinek FWB 300 - z 50m do celu....lubie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie