Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
najpierw na filmie Pontona obmacuje, teraz go Seba nawilża wtf
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Por Amor a las Tetas on Vimeo mniam- Spociki Łódzkie
Nie wzialem 60 bo odrzucalo tylko pow 8 lat bezszkodowa. Wysłane z mojego GT-I9100- Spociki Łódzkie
Nie wzialem 60 bo odrzucalo tylko pow 8 lat bezszkodowa.- Spociki Łódzkie
nie wiem jak to płacicie mi w tym kalkulatorze 630 pokazało- Spociki Łódzkie
taryfiarze nawet nie wiedzielo o co chodzi moze przez walke- Spociki Łódzkie
buheheh my wyszlismy z knajpy z manu - wyproszeni, ze juz zamykaja, a potem antrakt, ambasada, pewex ....wszystko za***ane to to do domu- Spociki Łódzkie
byliscie w pewexie ? my jak doszlismy to nie dalo sie wejsc- Spociki Łódzkie
jaki tydzień dobroci- Spociki Łódzkie
Misio dziekuję ale nie rządam pomocy jak coś się obije o uszy to owszem ale tak.... dziekuję ogólnie- Spociki Łódzkie
bezrobotni tak maja :banan:- Spociki Łódzkie
ależ fajnie się pod piątunio nawalić- Spociki Łódzkie
Seba a Ty tego fita nie masz jak załatwić ? bo z tym to w większości miejsc za free się wchodzi- Spociki Łódzkie
znaczy się sprzedał- Spociki Łódzkie
Lidla masz na limance- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Do b5 welurowe dywaniki po ile? Wysłane za pomocą Tapatalk- Spociki Łódzkie
Czyli ril? Wysłane za pomocą Tapatalk- Spociki Łódzkie
i po co wczoraj na zimówki zmieniłem :/- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Tomciu, rano na żeligowskiego się nie mijaliśmy ?- Spociki Łódzkie
czy tylko mi sie rozjechały avatary Kłusia i Seby ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie