Treść opublikowana przez Bartas
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
czyli chciał nie chciał mając telefon w aucie a nie mając znajomych w policji i tak gówno to pomoże ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no a coś więcej jak to się załatwia i w ogóle bo na książkę będzie trzeba trochę poczekać. GRATULACJE
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba jechałeś obywatelską koło 14 ?
-
Spociki Łódzkie
nie śpij Seba bo wstyd ---------- Post dopisany at 02:57 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ---------- ale pączka zjadłem mmmmmm
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
oj Seba Seba, ale ręką bo ustami nie mogę
-
Spociki Łódzkie
:grin: Tomasz a wiesz jak jest na Pączka :grin:
-
Spociki Łódzkie
Snow is not a hindrance - YouTube
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hahahahah ale cuś mnie ciągnie żeby sobie takiego kupić mmmmm
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
k**wa..... trochę się ogląda taką jazdę....nie wiem czy bym się odważył
-
Spociki Łódzkie
uuuu pierdzidełkiem inny prezes pojeździ teraz
-
Spociki Łódzkie
:grin: ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- albo ja od Seby jestem :grin:
-
Spociki Łódzkie
tylko Tomasz musi zrobić miejscówkę
-
Spociki Łódzkie
malutka paróweczko.....nie ważne którego z Was się to tyczy :facepalm:
-
Spociki Łódzkie
jakaś nowa wódkę stawia
-
Spociki Łódzkie
czyli będą przyjęcia
-
Spociki Łódzkie
jeszcze nie, ale ósemki w końcu nie ma
-
Spociki Łódzkie
a ja bym z chęcią pojechał ale właśnie wróciłem od dentysty
-
Spociki Łódzkie
Delect - Perełka Disco Polo 2012 Teledysk - YouTube dajcie namiar na tą ciemnejszą
-
Spociki Łódzkie
tylko to nam zostało, znaczy mi bo Wy to młode siksy jesteście
-
Spociki Łódzkie
albo może Karolina przyćmiła jej urodę
-
Spociki Łódzkie
to na zdjęciach laska lepiej wygląda:decayed: