Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no to zaszczycę was obecnością
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dzieci bo ja się pogubiłem, gdzie jutro ten zlot ??
-
Spociki Łódzkie
kocham Cię mój silny Romanie, to nie prawda co mówią, że jesteś pedałem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale laska fajna
-
Spociki Łódzkie
no i c**j....trzeba dalej roboty szukac
-
Spociki Łódzkie
wiesza się, nie chce mi się z wifi połączyć, jak się połączy tapatalk sie nie łączy no wk***ia mnie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Hahhahha ---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- wk***iac mnie zaczyna ten szajsng No kupie iklocka znowu ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- wk***iac mnie zaczyna ten szajsng No kupie iklocka znowu
-
Spociki Łódzkie
A dlaczego zboczencu masz moje foty :-P
-
Spociki Łódzkie
Raczej nie chce
-
Spociki Łódzkie
:polew::polew::polew:
-
Spociki Łódzkie
poległem :grin:
-
Spociki Łódzkie
czyli nie trzeba z nią chodzić
-
Spociki Łódzkie
to dziś prawa w nocy działa :jerk::polew::polew:
-
Spociki Łódzkie
jak dożyjemy chętnie ją poznamy :grin::grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
ja też może złoże Wam życzenia bo jutro koniec świata....
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
może od nauczycielek zacznijmy :grin:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
przyznam że niektóre bym chciał poznać- Spociki Łódzkie
on to pokemony zbiera....już ponad 300 - Spociki Łódzkie