Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Klysiu goscia od przegladu scignij prosze.
-
Spociki Łódzkie
musisz się wcześniej sama nakręcić i się wklei
-
Spociki Łódzkie
za mało ruchliwe
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
za***ista głowa konia :grin:
-
Spociki Łódzkie
wiedziałem, że powiesz o swoich....
-
Spociki Łódzkie
jak będą cycki to czemu nie
-
Spociki Łódzkie
Kanu a może na niańkę małego mnie chcesz
-
Spociki Łódzkie
e tam brzydki od razu. lipa kurfa i tyle
-
Spociki Łódzkie
roboty brak nikt mnie nir lubi
-
Spociki Łódzkie
lol fajna firma
-
Spociki Łódzkie
Seba papo, nie masz strony www ??
-
Spociki Łódzkie
no wiem dużo was tam. my na 1 w koszulce polski byłem. w niedziele na 11 mamy znowu. kurfa jak coś to krzycz kto od czarnego audi
-
Spociki Łódzkie
kurfa a nas bylo tylko 5. mowilem jakiemus gosciowi ze jak przyjedzie audi ma mnie wolac ale.... taki byl... Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
rafal12412436347896775654 tez byl ale nadal nie wiem ktory to
-
Spociki Łódzkie
ja wlasnie wróciłem
-
Spociki Łódzkie
to jak wejdziemy jeszcze raz do alejki....wejdziemy.... o widziałem starczy :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
zloty ldz bandy tam beda teraz
-
Spociki Łódzkie
:grin: to kanapki muszę zrobić hahaha
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
my o 11 ja z takimi dziadkami gram
-
Spociki Łódzkie
to byłem ja ale byłem tak styrany, że nie rozglądałem się
-
Spociki Łódzkie
szczególnie jak śnieg w pysk sypał
-
Spociki Łódzkie
co tak wcześnie