Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
Sebuniu musisz być twardziejszy
-
Spociki Łódzkie
to trzmajcie sie tam wszyscy i u danej imprezy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja to bym chciał poznać sponsora Marcina
-
Spociki Łódzkie
ma ktoś jakieś dojścia do tańszych kuchenek albo lodówek ?
-
Spociki Łódzkie
Murzyn czyta od wczoraj gg bo nie wierze ze nie ma pytan
-
Spociki Łódzkie
no no Klysiu, ciesze sie, ze pamietasz
-
Spociki Łódzkie
Tomasz nie zawiedz mnie
-
Spociki Łódzkie
my gramy od 9, ale Tomek bedzie chyba z 2 kumplami wiec bylo by nas 4
-
Spociki Łódzkie
zrob foto samej na scianie
-
Spociki Łódzkie
mówiłem, że będzie śnieżek
-
Spociki Łódzkie
musisz druknac banner i wykleic Djowi warsztat bo jak zaczna tam zjezdzac nowki funkiel audiki do naprawy to klienci sami beda sie pchali
-
Spociki Łódzkie
piekna wypowiedz
-
Spociki Łódzkie
ale podobno ma w wekend mroz wrocic
-
Spociki Łódzkie
a Sebunio może mi wypolerujesz auteczko od razu, dziś byłem na myjni i klękajcie narody
-
Spociki Łódzkie
uu trzeba po czesci jechac
-
Spociki Łódzkie
na jakis czas moge wstawic w zamianke swoja
-
Spociki Łódzkie
jak stoi zatankowane to ja moge pojezdzic zeby sie nie zastalo
-
Spociki Łódzkie
damn... musze sie przewiezc
-
Spociki Łódzkie
a ile teraz masz kucy ?
-
Spociki Łódzkie
tylko podspawaj nadwozie i podwozie zalej betonem
-
Spociki Łódzkie
ouu to mi 120 powiedzieli musze tam sie przejechac widze ;p
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a może ekran i rzutnik ?
-
Spociki Łódzkie
ruscy to maja fantazje