Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
powiem cicho ze nie mam sily sie ruszac
-
Spociki Łódzkie
jeden nowy byl to juz sie nie odzywa :-P
-
Spociki Łódzkie
ja mocze moje podeptane stopy w misce
-
Spociki Łódzkie
wszystkim jaja obili
-
Spociki Łódzkie
cienias.... czapensa masz mojego
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale tylko Tobie- Spociki Łódzkie
o 16:30 to ja z pracy wychodze, kolo 17;30 ma Tomek byc wiec nie bede na mrozie stal, na tylach kaufa ... kurfaaa- Spociki Łódzkie
łooo kierwa.... z kajora mozna bic, a Ty laleczko pod mój blok przylazisz czy jak ?- Spociki Łódzkie
Tomuś - nie prowadzimy wiec czemu nie- Spociki Łódzkie
kurde.... pelny zbiornik paliwka.... nie czesty widok w tych czasach- Spociki Łódzkie
hahaha myslalem ze organoleptycznie zobaczymy kim jestes- Spociki Łódzkie
polak potrafi....plyta cd skrobalem szyby- Spociki Łódzkie
hahahahha zapamiętać trzeba na nastepna niedziele- Spociki Łódzkie
mało Ci po dzisiejszym- Spociki Łódzkie
o ile znowu nie odwołają- Spociki Łódzkie
dam rade jak się jutro rusze :-P- Spociki Łódzkie
kurfa nie zyje po tej piłce dzis- Spociki Łódzkie
and szyj maupy hahahhahhaha- Spociki Łódzkie
keep calm and haftuj- Spociki Łódzkie
widzisz...nadajesz sie tylko na szwaczke- Spociki Łódzkie
jeszcze się w niedziele "chyba".... widzimy bo nie wiem czy przezyje sobote... Bede jak Bartek wygladal :grin:- Spociki Łódzkie
to jaka ta sala jest, czy bedzie gdzie sie ruszyc:decayed:- Spociki Łódzkie
Klysiu to jedziemy razem czy z Tomaszem bo w ten poniedzialek mial byc....ale pilki nie bylo - Spociki Łódzkie